Szybka akcja i jest respirator

  • 16.04.2020, 13:00
  • Bartek Gębusia
Szybka akcja i jest respirator Fundacja SMS z Nieba

Podziel się:

Oceń:

Caritas Diecezji Radomskiej wraz z Posłanką na Sejm RP - Agatą Wojtyszek zachęcali do udziału w akcji zbierania środków finansowych na zakup respiratora dla szpitala jednoimiennego w Starachowicach.

Akcja „Zanurzeni w Miłości. Respiratory dla szpitali” działa w całej Polsce, jej celem jest zbiórka pieniędzy na zakup respiratorów do szpitali jednoimiennych, w których codziennie trwa walka z koronawirusem, niezbędny w tej walce jest specjalistyczny sprzęt. Respiratory są urządzeniami, które zdecydowanie ułatwiają tą walkę. Do tej pory za pośrednictwem Fundacji „SMS z Nieba” udało się zakupić 18 respiratorów, jeden z nich trafi do szpitala w Starachowicach. Przypomnijmy, że zbiórka środków na zakup danego respiratora trwa zaledwie 24 godziny, koszt jednego urządzenia to około 105 tysięcy złotych. 
Respirator dla szpitala w Starachowicach został już zamówiony i dotrze do lecznicy prawdopodobnie już na początku maja br. 

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Meg
Meg 17.04.2020, 19:35
Ludzka solidarność powala swoją mocą. Jednoczcie się jako miasto dalej. Nie poprzestańcie tylko na akcji Fundacji, czy Caritas. Macie ogromne rzesze ludzi, którzy chcą pomagać, a nie wiedzą jak...

Pozostałe