Prezydent Starachowic w „Konarskim”

  • 26.03.2019, 15:34 (aktualizacja 26.03.2019, 23:08)
  • Katarzyna Kurek
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

O przepis na sukces oraz drogę do kariery mogli osobiście zapytać dziś prezydenta Starachowic uczniowie Niepublicznych Szkół im. Stanisława Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Marek Materek prezydentem Starachowic został w wieku 25 lat i był najmłodszym prezydentem w Polsce. Konsekwentnie sprawuje swój urząd już drugą kadencję. Zapytany o przepis na sukces, odpowiada

"W każdej pracy najważniejsze jest to aby być sobą i być szczerym. To jest gwarancją sukcesu. - mówi Marek Materek

Prezydent Starachowic szkołę obserwuje od momentu kiedy na osiedlu powstawało przedszkole "Smyk". Nie ukrywa podziwu z szybkiego rozwoju i innowacyjności placówki. 

Szkoły Konarskiego dają możliwość edukacji od żłobka, po liceum. Wysoki poziom edukacji, rzetelne przygotowanie uczniów do kolejnych etapów kształcenia potwierdzają liczne wyróżnienia, nagrody i certyfikaty. Szkoła staje się rozpoznawalna już nie tylko w województwie, ale również w kraju.

To nie pierwsza i zapewne nie ostatnia wizyta Marka Materka w Konarskim. Dyrektor placówki - Kinga Wnuk chętnie zaprasza młodego samorządowca w mury szkoły. 

Dla Marka Materka najważniejsza jest, po prostu rozmowa, w której potrafi słuchać. Tak było i tym razem, uczniowie mieli szereg pytań, na które prezydent odpowiadał zwięźle i konkretnie, ciesząc się z zainteresowania młodych ludzi, tak wieloma sprawami. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 26.03.2019, 22:32
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Aż zazdrość

Pozostałe