Konwencja wyborcza KW Samorządność i Przedsiębiorczość

  • 16.09.2018, 11:49 (aktualizacja 05.10.2018 20:52)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Konwencja Wyborcza KW Samorządność i Przedsiębiorczość
Podziel się:
Oceń:
Komitet Wyborczy Samorządność i Przedsiębiorczość oficjalnie przedstawił swoich kandydatów do Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego , Rady Powiatu Ostrowieckiego oraz kandydata na prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego.

W sobotę 15 września o godzinie 15.00 w klubie "Perspektywy" odbyła się konwencja wyborcza KW SiP. Prezentację kandydatów do samorządu poprowadził osobiście prezes Stowarzyszenia "Samorządność i Przedsiębiorczość" Robert Martynowski. Wszystkie listy zostały zarejestrowane w wymaganym terminie. Obok kandydatów do rady miasta i rady powiatu  przedstawiono również kandydata na prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego, którym jest Dariusz Karwiński.

Gośćmi specjalnymi na konwencji były młode ostrowieckie wokalistki z grupy "Perły Ryszarda Góry" oraz znany artysta sceniczny Jacek Wójcicki.

Relacja z wydarzenia na antenie Lokalna TV rownież do obejrzenia w sieciach kablowych w poniedziałek 17.09. o godz. 18.00 (powtórka o godz. 20.00, 22.00).

Zobacz również:

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Zdjęcia (63)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zzz
zzz 22.09.2018, 16:56
Kilka znanych twarzy jest i z pewnością mądrzy ludzie to są. Pytanie tylko czy uda się im przecisnąć między układem a partią? To mogłaby być dobra alternatywa dla miasta. Ostra i duża kampania bo jak na razie to wszyscy cichutko siedzą jakby się bali, ze ich wybiorą hahaha.

Pozostałe