Ostrowczanka wydała książkę, teraz spotka się z czytelnikami
Magdalena Urlich, Ostrowczanka, mama czwórki dzieci oraz autorka książki „Gwiazdooki i Rozbójniczka” spotka się z ostrowieckimi czytelnikami - 31 maja z dorosłymi, a 1 czerwca z najmłodszymi.
24.05.2022 13:30
4