" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Kultura:

MHA w Ostrowcu Świętokrzyskim

Krzemionki na pierwszym miejscu w województwie
Krzemionki na pierwszym miejscu w województwie

Dzięki głosom internautów Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki uplasowało się na pierwszym miejscu w województwie świętokrzyskim w Ogólnopolskim Konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." oraz na czwartej pozycji w Polsce wśród obiektów kultury.

Wczoraj, 11:38    1
Uwaga! Trucizna w lesie, ogrodzie...
Uwaga! Trucizna w lesie, ogrodzie...

W sobotę, 21 maja w Krzemionkach odbędą się kolejne warsztaty edukacyjne z cyklu „Sobota w Muzeum”.

18.05.2022 10:20    1
Celtycka noc w Krzemionkach
Celtycka noc w Krzemionkach

14 maja, po dwóch latach przerwy nadeszła Noc Muzeów - wydarzenie kulturalne, które polega na udostępnianiu galerii, muzeów oraz instytucji kultury w godzinach nocnych. Do akcji włączyło się Muzeum Historyczno - Archeologiczne w Ostrowcu Świętokrzyskim i stworzyło okazję do tego, by posłuchać nieco o Celtach.

14.05.2022 22:36    3
Samorządowa debata o kulturze
Samorządowa debata o kulturze

12 maja 2022 roku w Krzemionkach odbyła się „Debata samorządowa o kulturze” zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w ramach Konwentu Marszałków Województw RP.

12.05.2022 11:20    1
Tak będziemy świętować 100-lecie Krzemionek
Tak będziemy świętować 100-lecie Krzemionek

19 lipca 2022 roku minie dokładnie 100 lat od momentu kiedy Jan Samsonowicz odkrył pozostałości pradziejowych kopalń w Krzemionkach pod Ostrowcem Świętokrzyskim.

12.05.2022 08:20    2
Celtycka Noc Muzeów w Krzemionkach
Celtycka Noc Muzeów w Krzemionkach

Już w najbliższą sobotę, 14 maja szykuje się wieczór pełen wrażeń w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki.

10.05.2022 12:40
Pradziejowe kino w Krzemionkach
Pradziejowe kino w Krzemionkach

W sobotę, 7 maja, w Rezerwacie Krzemionki odbyły się kolejne warsztaty w ramach spotkań "Sobota z muzeum". Tym razem ich uczestnicy dowiedzieli się jak wyglądało kino w pradziejach.

07.05.2022 14:34
Do 20 maja można zagłosować na Krzemionki
Do 20 maja można zagłosować na Krzemionki

Muzeum Historyczno-Archeologiczne w Ostrowcu Świętokrzyskim bierze udział w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”.

05.05.2022 09:30
Ruchome obrazki w muzeum czyli kino w Rezerwacie Krzemionki
Ruchome obrazki w muzeum czyli kino w Rezerwacie Krzemionki

Najbliższa sobota w muzeum to okazja, aby dowiedzieć się, jak wyglądały pradziejowe „ruchome obrazki”.

04.05.2022 12:22    2
Majówka w Krzemionkach
Majówka w Krzemionkach

W długi, majowy weekend można zrobić wiele rzeczy. Jedną z opcji na spędzenie wolnego czasu jest odwiedzenie Krzemionek.

28.04.2022 16:45    1
pochmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama