Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Kultura:

BWA w Ostrowcu Świętokrzyskim

Artystyczna niedziela w rodzinnym gronie
Artystyczna niedziela w rodzinnym gronie

W niedzielę, 21 sierpnia, w ostrowieckim Biurze Wystaw Artystycznych odbędą się rodzinne warsztaty, inspirowane wystawą „7xTOBOROWICZ”.

10.08.2022 14:04
Dwie wystawy w BWA
Dwie wystawy w BWA

Dwie wystawy: „7xTOBOROWICZ” oraz „MALARSTWO/SZKŁO/RZEŹBA” Marzeny Wilk można oglądać we wnętrzach Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wernisaż odbył się w piątek, 29 lipca.

29.07.2022 21:15    4
Już w piątek podwójny wernisaż w ostrowieckiej galerii
Już w piątek podwójny wernisaż w ostrowieckiej galerii

W piątek, 29 lipca, w Biurze Wystaw Artystycznych odbędzie się wernisaż dwóch wystaw: „7xTOBOROWICZ” i „MALARSTWO/SZKŁO/RZEŹBA” Marzeny Wilk.

27.07.2022 16:11    1
Czas na finisaż „Wielowymiarowości”
Czas na finisaż „Wielowymiarowości”

W piątek, 22 lipca, odbędzie się finisaż wystawy „Wielowymiarowość” Piotra Lutyńskiego.

18.07.2022 14:34    3
Kulturalnie, artystycznie, muzycznie na wakacje
Kulturalnie, artystycznie, muzycznie na wakacje

Wakacyjny czas można spędzić z kulturą i właśnie do tego zachęcają ostrowieckie instytucje kultury, które zaplanowały wiele ciekawych wydarzeń dla dzieci i młodzieży.

04.07.2022 10:13    1
Zapowiada się artystyczne lato
Zapowiada się artystyczne lato

Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, pracownicy Biura Wystaw Artystycznych przygotowali na okres wakacji ofertę kreatywnych warsztatów. Poniżej przedstawiamy harmonogram lipcowych zajęć.

30.06.2022 14:28
Artystyczne zamieszanie w Ostrowieckim Browarze Kultury
Artystyczne zamieszanie w Ostrowieckim Browarze Kultury

Tegoroczny Dzień Dziecka w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczął się już we wtorek od mocnego uderzenia. Otwarty Teatr Perkusyjny na dziedzińcu Browaru Kultury i występ zespołu Czereśnie to były muzyczne niespodzianki dla najmłodszych.

01.06.2022 16:38
Wyjątkowy pokaz mody
Wyjątkowy pokaz mody

W sobotę w Ostrowieckim Browarze Kultury odbył się finał Eko Ostrowiec: Art & Fashion Days przygotowany przez Miejskie Centrum Kultury oraz Biuro Wystaw Artystycznych. Op oprawę muzyczną wydarzenia zadbał Otwarty Teatr Perkusyjny.

28.05.2022 22:39    1
Stwórz wioskę tipi i latawce na warsztatach w BWA
Stwórz wioskę tipi i latawce na warsztatach w BWA

W sobotę, 28 maja, na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury odbędą się warsztaty pod hasłem „Kreatywne podwórko z Biurem Wystaw Artystycznych”.

24.05.2022 13:53    1
Nocne zwiedzanie Browaru Saskich
Nocne zwiedzanie Browaru Saskich

Niecodzienną ofertę na Noc Muzeów przygotowali pracownicy instytucji funkcjonujących w Ostrowieckim Browarze Kultury. Od godziny 20.00 chętni mogli nie tylko zwiedzić na co dzień niedostępne miejsca biblioteki czy zakamarki MCK-u, ale również wziąć udział warsztatach z „Panem od plastyki”.

14.05.2022 22:41    6
KOMENTARZE
Autor komentarza: WitekTreść komentarza: To ma być wizytówką miasta ludzie 😂😂😂OCHYDAŹródło komentarza: Otoczenie dworca wschodniego zmieniło swoje obliczeAutor komentarza: LOKALNA.TVTreść komentarza: Fundacja Bo w nas jest moc ul. Żurawinowa 2, 27-400 Ostrowiec Św. Numer subkonta w Pekao S.A. 16 1240 5035 1111 0010 9703 7083 IIBAN: PL + numer rachunku ( do wpłat zagranicznych) SWIFT/BIC: PKOPPLPW Tytułem: Darowizna dla MarkaŹródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: [email protected]Treść komentarza: Pozdrawiam. Proszę o nr. konta chętnie pomogę (ale nie wiem jak?)Źródło komentarza: Pomóżmy Markowi stanąć na nogiAutor komentarza: ,Treść komentarza: Przejście dla pieszych ulica Wspólna i zaparkowane przy nim pojazdy. Ktoś to kontroluje nadzoruje?Źródło komentarza: Czy piesi są bezpieczni na przejściach?Autor komentarza: EwaTreść komentarza: To nie natura niszczy, tylko człowiekŹródło komentarza: Sandomierskie wąwozy zostaną zabezpieczoneAutor komentarza: Patrzący z bliskaTreść komentarza: Szanowna Pani Burmistrz Ćmielowa- Joanno Suska !...litości nad nami wszystkimi .Słuchaczami lokalnych radiowych rozgłośni i lokalnej T V.?!!! W ilu jeszcze" perspektywach" zamierza Sz.Pan wystąpic???Źródło komentarza: TELEFAKTY - 5.08.2022 r.Autor komentarza: ObywatelTreść komentarza: KarierowiczŹródło komentarza: P. Dasios: To jest szansa na zmianę polityki rządowejAutor komentarza: Regionalny patriotaTreść komentarza: Co za h... sra we własne gniazdo? Jeśli jesteś prawdziwym Rumkiem, to kochasz i dbasz o wszystko co iwańskie.Źródło komentarza: Rzucił kamieniem, nagrały go kamery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama