" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Kultura:

BWA w Ostrowcu Świętokrzyskim

Nocne zwiedzanie Browaru Saskich
Nocne zwiedzanie Browaru Saskich

Niecodzienną ofertę na Noc Muzeów przygotowali pracownicy instytucji funkcjonujących w Ostrowieckim Browarze Kultury. Od godziny 20.00 chętni mogli nie tylko zwiedzić na co dzień niedostępne miejsca biblioteki czy zakamarki MCK-u, ale również wziąć udział warsztatach z „Panem od plastyki”.

14.05.2022 22:41    6
Rozmowy o sztuce i o życiu po angielsku
Rozmowy o sztuce i o życiu po angielsku

W czwartek, 12 maja, w ostrowieckim BWA odbyło się spotkanie z cyklu „Let's talk about art” w ramach Ostrowieckiego Klubu Dyskusyjnego.

13.05.2022 15:25
Odwiedź Browar w nocy
Odwiedź Browar w nocy

Biuro Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza do swoich wnętrz, tym razem na noc.

09.05.2022 17:25    3
Rozmowy po angielsku inspirowane „Wielowymiarowością” Lutyńskiego
Rozmowy po angielsku inspirowane „Wielowymiarowością” Lutyńskiego

Sztuka przemawia do odbiorców wieloma językami, również angielskim. To właśnie w tym języku o sztuce i o życiu rozmawiają uczestnicy spotkań z cyklu „Let's talk about art”.

09.05.2022 12:45    1
Zobaczyliśmy wiele wymiarów sztuki Lutyńskiego
Zobaczyliśmy wiele wymiarów sztuki Lutyńskiego

Od piątku (6 maja) w przestrzeniach ostrowieckiego Biura Wstaw Artystycznych można oglądać wystawę „Wielowymiarowość” Piotra Lutyńskiego.

06.05.2022 21:21    1    6
Małga, córka Kubiaków na spotkaniu w Ostrowcu
Małga, córka Kubiaków na spotkaniu w Ostrowcu

Małga Kubiak, awangardowa, niezależna reżyserka filmowa, aktorka, performerka, autorka powieści i poezji, wokalistka, malarka wzięła udział spotkaniu w ramach Dyskusyjnego Klubu Sztuki.

04.05.2022 07:15    4
„Wielowymiarowość” zagości we wnętrzach BWA
„Wielowymiarowość” zagości we wnętrzach BWA

Wnętrza Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim wypełnia nowa wystawa pod tytułem „Wielowymiarowość” autorstwa Piotra Lutyńskiego.

02.05.2022 02:15    2
„Eko Ostrowiec Art & Fashion Days” od 6 maja
„Eko Ostrowiec Art & Fashion Days” od 6 maja

Dyrektorzy dwóch instytucji kultury działających w Ostrowieckim Browarze Kultury przedstawili harmonogram pierwszego festiwalu „Eko Ostrowiec Art & Fashion Days”.

29.04.2022 12:55    1
Awangardowa artystka spotka się z Ostrowczanami
Awangardowa artystka spotka się z Ostrowczanami

Małga Kubiak, awangardowa, niezależna reżyserka filmowa, aktorka, performerka, autorka powieści i poezji, wokalistka, malarka, a w dwóch słowach artystka totalna. To ona będzie bohaterką spotkania autorskiego, które odbędzie się w czwartek, 28 kwietnia, w sali wielofunkcyjnej Ostrowieckiego Browaru Kultury.

25.04.2022 14:24    1
„Osobno i razem” jeszcze kilka dni
„Osobno i razem” jeszcze kilka dni

To ostatni moment, aby we wnętrzach ostrowieckiego Biura Wystaw Artystycznych obejrzeć prace z wystawy „Osobno i razem”, której autorami są studenci i absolwenci z Pracowni Rzeźby i Działań Przestrzennych prof. Marcina Berdyszaka oraz Pracowni Malarstwa prof. Sławomira Marca.

19.04.2022 13:29
pochmurnie

Temperatura: 6°CMiasto: Ostrowiec

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A.Treść komentarza: Super! Gratulacje, szpital piekny, dyrektor musi zadbac o kadrę i przyjmować duzą ilosć specjalistów, dawać szansę młodym aby wracali do Ostrowca bo perspektywy są tylko zachęty nie ma ze strony władz i opinii ludzi niestety. Chętnie bym wrocila po latach do Ostrowca mając 15 letnie doswiadczenie kliniczne ale ludzie i ich wrzucanie wszystkich do worka nie zachęca. Mam nadzieje, ze sie to zmieniŹródło komentarza: Śmigłowce już lądują na dachu ostrowieckiego szpitalaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: Super przedszkole polecamŹródło komentarza: „Smyki” biorą udział w międzynarodowym programie dwujęzycznościAutor komentarza: Antoni FlorczakTreść komentarza: Dziękuję za zaproszenie. Macie Browar i to pelen kultury. Gratulacje i trochę zazdroszczę.Źródło komentarza: Fotograficzne pocztówki z GalicjiAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pani konserwator jakoś nie pała radością a to przecież awans zawodowy. Chyba wina fotografa.Źródło komentarza: Wojewódzki konserwator zabytków odebrał nominacjęAutor komentarza: kodoTreść komentarza: I wtedy to mogą być też takie rzeczy ....Czy jednak lista pozycji jest mocno ograniczona? Gdzie mogę ją znaleźć?Źródło komentarza: Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Jak dla mnie to dobra wiadomość im więcej programu tym więcej osób skorzysta z niego i wymienią stare piece na ekologiczne kotły . Same plus . Będzie więcej czyste powietrza dla wszystkich https://www.czystepowietrze.eu/pomoc-w-wypelnianiu-wnioskowŹródło komentarza: WFOŚiGW | 20 tysięcy umów na „Czyste Powietrze”
Reklama