Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ze studniówki do aresztu

Wczoraj po północy staszowscy policjanci, zatrzymali 26-latka który wszczął awanturę na balu studniówkowym na terenie Staszowa. Agresywny mężczyzna znieważył pracowników ochrony a następnie interweniujących staszowskich stróżów prawa, po czym trafił do policyjnego aresztu.
Podziel się
Oceń

Wszystko działo się wczoraj po północy, wówczas dyżurny staszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie awanturującym się na balu studniówkowym na terenie miasta. Na widok przybyłych na interwencje policjantów mężczyzna podjął próbę ucieczki. Młody człowiek po pościgu został zatrzymany przez mundurowych. W trakcie czynności zatrzymywany 26-latek  znieważył interweniujących policjantów oraz odmówił podania swoich danych.
Stróże prawa ustalili, że zatrzymany mężczyzna na balu studniówkowym wszczął awanturę, i zachowywał się agresywnie wobec organizatorów, a  później wobec interweniujących pracowników ochrony. Po dowiezieniu do policyjnego aresztu podał dane, jednak po sprawdzeniu okazało się, że nie są one prawdziwe. Dalsze czynności pozwoliły  ustalić mundurowym, że 26-letni mieszkaniec  woj. pomorskiego jest poszukiwany litem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wonności za podobne przestępstwo. Teraz młody człowiek zostanie przewieszony do zakładu karnego gdzie będzie oczekiwał na finał  sobotnich poczynań na balu studniówkowym.


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
KOMENTARZE
Autor komentarza: mądre pytania Treść komentarza: po pierwsze czy będą obniżki podatków dla firm lokalnych czy ulgi dla obcych ? czy ujawnicie pensje w szpitalu w Ostrowcu i są tu milionerzy lepsi od tych w tv ? Data dodania komentarza: 21.07.2026, 17:23 Źródło komentarza: Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Przedewszystki powinniscie wybudowac wiadukt nad torami, wtedy ten wasz remont mialby sens. Data dodania komentarza: 20.07.2026, 18:47 Źródło komentarza: Zmiany na ulicy Żeromskiego Autor komentarza: Jan Treść komentarza: To już nie ma innych potrzeb ,tylko ruinę odbudowywać komu po co Data dodania komentarza: 16.07.2026, 12:56 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Rodak Treść komentarza: Brawo , tak trzymać. Data dodania komentarza: 14.07.2026, 21:15 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Przestraszony Treść komentarza: Tyle pieniędzy i tylko na przygotowanie parku? Data dodania komentarza: 12.07.2026, 04:26 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Jimmy Treść komentarza: Niech się zajmą odcinkiem od łuku w Rudce do ronda w Kunowie bo tam dopiero jest zdegradowany i połatany odcinek.Poza tym co to za remonty co roku po marne kilkaset metrów .Tak to można w miastach ulice remontować a nie na drogach krajowych czy wojewódzkich.Powinno być minimum 1,5-2 kilometry remont.I jeszcze wymiana dwóch warstw asfaltu na tak krótkim odcinku czas trwania aż dwa miesiące. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 07:00 Źródło komentarza: Utrudnienia na drodze krajowej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama