Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pobili 17-latka w busie

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch 17 - latków i 19 - latka, podejrzewanych o pobicie 17 – letniego mieszkańca Ćmielowa. Funkcjonariusze ustalili, że czwartym ze sprawców jest 17 – latek, którego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w busie, którym pokrzywdzony wracał do domu. Wszyscy napastnicy byli nietrzeźwi. Za pobicie kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 3 lat.
Podziel się
Oceń

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Jak wynika z ustaleń Policji, około godziny 22:00, na jednym z przystanków w Ostrowcu Świętokrzyskim do busa prywatnej linii komunikacji publicznej wsiadł 17 – letni mieszkaniec Ćmielowa. Na następnym przystanku do busa wsiadło kilku młodych mężczyzn, których chłopak znał osobiście. Jeden z nich usiadł na sąsiednim siedzeniu obok pokrzywdzonego i zaczął go zaczepiać. W pewnym momencie zaproponował mu napicie się wina, a kiedy 17- latek odmówił tamten zaczął być wobec niego agresywny. Bez żadnego powodu on oraz jego trzej koledzy zaczęli bić chłopaka pięściami po całym ciele. Kiedy pokrzywdzonemu udało się uwolnić od napastników, przesiadł się na siedzenie blisko kierowcy i powiadomił telefonicznie rodzinę o tym, co go spotkało. Na przystanku w jednej z miejscowości w gminie Ćmielów 17- latek wysiadł. Czekała tam na niego matka, która powiadomiła o całym zajściu policję. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali trzech napastników, dwóch 17 - latków i 19 - latka. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, 17- latkowie mieli blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie a ich starszy kolega 2,2 promila. Funkcjonariusze ustalili, że czwartym sprawcą jest 17 – latek, który zdążył oddalić się przed przyjazdem mundurowych. Jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu. 
Dzisiaj mężczyźni usłyszą zarzuty, a o ich dalszym losie zdecyduje prokurator. Pobity chłopak trafił do szpitala. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Przedewszystki powinniscie wybudowac wiadukt nad torami, wtedy ten wasz remont mialby sens. Data dodania komentarza: 20.07.2026, 18:47 Źródło komentarza: Zmiany na ulicy Żeromskiego Autor komentarza: Jan Treść komentarza: To już nie ma innych potrzeb ,tylko ruinę odbudowywać komu po co Data dodania komentarza: 16.07.2026, 12:56 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Rodak Treść komentarza: Brawo , tak trzymać. Data dodania komentarza: 14.07.2026, 21:15 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Przestraszony Treść komentarza: Tyle pieniędzy i tylko na przygotowanie parku? Data dodania komentarza: 12.07.2026, 04:26 Źródło komentarza: Ruszy rewitalizacja pałacu Autor komentarza: Jimmy Treść komentarza: Niech się zajmą odcinkiem od łuku w Rudce do ronda w Kunowie bo tam dopiero jest zdegradowany i połatany odcinek.Poza tym co to za remonty co roku po marne kilkaset metrów .Tak to można w miastach ulice remontować a nie na drogach krajowych czy wojewódzkich.Powinno być minimum 1,5-2 kilometry remont.I jeszcze wymiana dwóch warstw asfaltu na tak krótkim odcinku czas trwania aż dwa miesiące. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 07:00 Źródło komentarza: Utrudnienia na drodze krajowej Autor komentarza: . Treść komentarza: Ludzie, ale jaja!! Budżet obywatelski!:) Data dodania komentarza: 9.07.2026, 16:50 Źródło komentarza: Nowe nagłośnienie coraz bliżej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama