Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nadzwyczajna sesja Wielkiej Małej Rady

Choć nie mają prawa głosu to głos mają i chętnie go zabrali podczas Pierwszej Dziecięcej Sesji Rady Miasta w Ostrowcu Św.
Ładuję odtwarzacz...

Pomysłodawczyniami zorganizowania w Ostrowcu Świętokrzyskim obrad Dziecięcej Rady Miasta były dyrektorki z Niepublicznego Przedszkola "Pajacyk" i Publicznego Przedszkola nr 19. Współorganizatorem i współgospodarzem wydarzenia był Prezydent Ostrowca Św. Jarosław Górczyński.

Młodzi radni reprezentowali kluby, czyli przedszkola do których uczęszczają. Choć interesy czasami mieli  rozbieżne, to udało się stworzyć szeroką koalicję, która wywalczyła korzystne dla siebie zmiany w budżecie. 

Trudne pytania i całkiem poważne problemy poruszone przez małych obserwatorów nie umknęły uwadze prezydentowi miasta, który zapewnił, że od dziś głos najmłodszych będzie brany pod uwagę, bo przecież dzieciom się nie odmawia....


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama