Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Credo szkół Konarskiego

Dni otwarte w Niepublicznego Liceum im. St. Konarskiego.
Ładuję odtwarzacz...

Do 14 maja 2016 roku  potrwają Dni Otwarte Liceum im. St. Konarskiego. Przez dwa dni szkołę odwiedziło już około 300 gimnazjalistów z powiatu ostrowieckiego. Dla przybyłych gości przygotowano szereg atrakcji. Był między innymi quiz wiedzy na temat szkoły Konarskiego, spotkanie z zagranicznymi gośćmi w ramach programu Aiesec, a także Story Cubes, czy gry i zajęcia w ogrodzie szkoły.

Jednak podczas Dni Otwartych nacisk położono przede wszystkim na prezentację oferty, która od przyszłego roku szkolnego będzie obowiązywać w Niepublicznym Liceum. Zgodnie z zamysłem od września w szkole funkcjonować będzie jedna klasa 24-osobowa, która obejmie trzy profile: biologiczno-chemiczny, humanistyczno-lingwistyczny oraz matematyczno-fizyczny. 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama