Ostrowiec Świętokrzyski ma szansę na 300 nowych miejsc pracy. Wszystko za sprawą spółki GroclinGroup,z ajmującej się szyciem pokrowcy samochodowych, która chce utworzyć w mieście nowy zakład produkcyjny.
W mieście nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniej ilości rąk do pracy. Ostrowiec Św. ma w tej branży bogate tradycje. Rozpowszechnienie informacji o rekrutacji ma pozwolić również na sprawdzenie możliwości rynku. Firma nie wyklucza, że w przyszłości może zwiększyć zatrudnienie.
Rekrutacja odbywać będzie się w dniach 16 -17, oraz 19 - 20 maja w godzinach od 8.00 do 20.00 w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Sandomierskiej 26a. Podczas rozmów kwalifikacyjnych chętni będą też musieli wykazać się umiejętnościami szycia.






























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze