Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ostatni dzień egzaminów gimnazjalnych

Testy z języków obcych, to ostatni etap zmagań gimnazjalistów z egzaminami. W Niepublicznym Gimnazjum im. Stanisława Konarskiego uczniowie z językiem angielskim poradzili sobie bez problemu.
Ładuję odtwarzacz...

Dzisiaj trzecioklasiści z całej Polski podeszli do ostatniej już części egzaminu gimnazjalnego, czyli do testów z języków obcych. 
Nie bez przyczyny egzaminy gimnazjalne nazywa się małymi maturami, bowiem obowiązują na nich takie same zasady jak podczas pisania egzaminów dojrzałości, zaś wyniki z testów to dla  uczniów przepustka do najlepszych szkół ponadgimnazjalnych.
Jak co roku największą popularnością wśród młodych cieszy się język angielski, na który zdecydowało się blisko 10 000 osób, następnie niemiecki (ponad 1000 zdających), rosyjski, francuski, a nawet hiszpański, z którego egzamin napiszą cztery osoby, w tym jedna z Ostrowca.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama