W Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim mają powody do zadowolenia.
Z początkiem lutego w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczęła się rekrutacja na studia licencjackie tzw. pomostowe na kierunku Pielęgniarstwo. Nabór na studia potrwa trzy miesiące.
Studia stacjonarne pierwszego stopnia trwają 6 semestrów, zaś studia niestacjonarne pierwszego stopnia tzw. „pomostowe” trwają dwa lub trzy semestry. Po ukończeniu studiów w systemie stacjonarnym lub w systemie niestacjonarnym absolwenci zdobędą dyplom z tytułem zawodowym licencjat pielęgniarstwa.
Kierunek pielęgniarstwo przygotowuje teoretycznie i praktycznie wysoko wykwalifikowaną kadrę pielęgniarską w ochronie zdrowia. Studenci zdobywają wykształcenie konieczne do podjęcia pracy klinicznej, samodzielnego pełnienia zadań w ramach funkcji pielęgniarskich w różnych placówkach ochrony zdrowia.
Na kierunku Pielęgniarstwo zatrudniona jest kadra m.in. z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego.
WSBiP szykuje się też do wznowienia kierunku wychowania fizycznego.
Reklama
WSBiP doceniona przez Ministerstwo
Dwa czasopisma naukowe wydawane przez Wyższą Szkołę Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim zostały wysoko ocenione przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
- 05.02.2016 10:18 (aktualizacja 24.09.2023 23:13)
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Zobacz również
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
KOMENTARZE
Autor komentarza: ;)Treść komentarza: 😱Data dodania komentarza: 16.03.2026, 13:52Źródło komentarza: Mariusz Błaszczak o bezpieczeństwie państwa i kandydaturze Przemysława Czarnka na premieraAutor komentarza: kogo to obchodziTreść komentarza: ale wstyd i nawet DUDA z ostrowca ,ochrona jak TRUMPData dodania komentarza: 15.03.2026, 13:03Źródło komentarza: Prezydent Karol Nawrocki odwiedził Chmielnik. O czym rozmawiano?Autor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Mam do ciebie czlowieku pytanie na czm ty sie nie znasz?Data dodania komentarza: 13.03.2026, 16:42Źródło komentarza: Zbigniew Duda o kandydaturze Przemysława Czarnka na premieraAutor komentarza: .Treść komentarza: kuglarzeData dodania komentarza: 11.03.2026, 05:04Źródło komentarza: Mariusz Błaszczak o bezpieczeństwie państwa i kandydaturze Przemysława Czarnka na premieraAutor komentarza: paszczakTreść komentarza: co ten nieudacznik tu chciał????Data dodania komentarza: 10.03.2026, 18:00Źródło komentarza: Mariusz Błaszczak gościł w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimAutor komentarza: czekamTreść komentarza: ciekawy jestem czy prezydent kupił kwiaty za swoje czy same kobiety za to zapłaciłyData dodania komentarza: 9.03.2026, 19:21Źródło komentarza: Tłumy na koncercie LemON w Ostrowcu Świętokrzyskim: 3300 bezpłatnych wejściówek i specjalne kursy autobusowe
DEBATY TELEWIZYJNE
warto wiedzieć







































































































Napisz komentarz
Komentarze