W sobotę, 15 października, KSZO S.S.A. po raz pierwszy zwyciężyło na swoim boisku. Przeciwnikiem piłkarzy z Ostrowca była Garbarnia Kraków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla KSZO.
annas, fot. Sławomir Kwiecień (www.kszo.info/)
17.10.2011 08:42
(aktualizacja 24.09.2023 22:53)
Podziel się
Oceń
W sobotę, 15 października, w Ostrowcu odbył się mecz 15. kolejki, w którym spotkały się drużyny KSZO S.S.A. i Garbarnia Kraków. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 0:0. Po przerwie, w 47 minucie, bramkę dla KSZO zdobył Michał Stachurski. Drugi celny strzał oddał Jakub Kapsa (70 min.). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla KSZO.
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Napisz komentarz
Komentarze