Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Św. prowadzi postępowanie w sprawie dokonanej w nocy z 30 września na 1 października 2012 roku w Ostrowcu, kiedy to z niestrzeżonego parkingu osiedlowego przy bloku Pułanki 42 skradziony został samochód Volkswagen Passat kombi koloru srebrnego.
W związku z powyższym KPP w Ostrowcu Św. zwraca się z prośbą do osób będących świadkami tego zdarzenia, bądź posiadających wiedzę w tym zakresie o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Św. Aleja 3 Maja 9 pokój D-3-28, tel. 041 26 71 372.
Anonimowość zapewniona.






























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze