Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 kwietnia 2026 06:04
Reklama

Most dopiero w czerwcu

Zapadły w końcu decyzje dotyczące problematycznego mostu na rzece Kamiennej w ciągu ulicy Samsonowicza. Wykonawca na realizację całego zadania ma czas do 10 czerwca. Pierwotnie miał zdążyć do 20 grudnia. Problemy sprawiły media, głównie magistrala wodociągowa.
Podziel się
Oceń





Zapadły w końcu decyzje dotyczące problematycznego mostu na rzece Kamiennej w ciągu ulicy Samsonowicza. Wykonawca na realizację całego zadania ma czas do 10 czerwca. Pierwotnie miał zdążyć do 20 grudnia. Zarząd powiatu wyraził jednak zgodę na przedłużenie kontraktu. Problemy sprawiły media, głównie magistrala wodociągowa.
Stary wodociąg zostanie zdemontowany i przesunięty około dwóch metrów od mostu, który zostanie rozebrany. Rozbiórka rozpocznie się już w przyszłym tygodniu. Nie wiadomo natomiast, kiedy przywrócony zostanie ruch na ulicy Samsonowicza.








Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Przedsiębiorczość i edukacja
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama