Pierwszoligowi szczypiorniści KSZO Ostrowiec sięgnęli po zwycięstwo nad liderem rozgrywek, Olimpią Medex Piekary Śląskie, wygrywając po serii rzutów karnych. Po regulaminowym czasie gry wynik wynosił 25:25, a wcześniej podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego schodzili na przerwę prowadząc 14:9. Mecz miał wyraźne momenty przewagi gospodarzy, którzy w pierwszej połowie zbudowali pięciobramkową zaliczkę. Rywale zdołali jednak doprowadzić do remisu do końca podstawowego czasu gry, co wymusiło rozstrzygnięcie w rzutach karnych. W zespole KSZO najskuteczniejsi byli Rafał Jamioł, Mateusz Bysiak i Bartosz Kogutowicz, zdobywcy odpowiednio 7, 5 i 4 bramek. Zwycięstwo nad liderem to ważny rezultat dla ostrowieckiej drużyny, która w kolejnym meczu powalczy o kolejne punkty przed własną publicznością. W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 KSZO podejmie w hali przy ul. Świętokrzyskiej Zagłębie Handball Team Sosnowiec. Spotkanie będzie okazją do kontynuacji dobrej postawy i weryfikacji formy zespołu po emocjonującym starciu z Olimpią.
Reklama
KSZO Ostrowiec wygrał z liderem po rzutach karnych
KSZO Ostrowiec pokonał lidera Olimpię Medex Piekary Śląskie po rzutach karnych, po 60 minutach było 25:25, a Rafał Jamioł zdobył 7 bramek. W sobotę o 19:00 w hali przy ul. Świętokrzyskiej KSZO podejmie Zagłębie Handball Team Sosnowiec.
- LOKALNA.TV | Codziennie Wiesz Więcej
- 17.11.2025 11:26
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: To już widzę te odsetki 😱Data dodania komentarza: 4.12.2025, 20:17Źródło komentarza: MEC nie zapłaci. GIOŚ postanowił wstrzymać wykonanie decyzji o karzeAutor komentarza: ostrowczaninTreść komentarza: ja uważam ,że PUP to nie tylko siedzenie i picie kawki tylko trzeba ruszyć do firm i zaproponować wsparcie i możliwości współpracy w różnych okresach funkcjonowania ,urzędy udają ,że pomagają a tak naprawdę to zero pomocy i wsparcia i tylko kontrole i podnoszone koszty podatków itp.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:37Źródło komentarza: Dni Pracodawców 2025 w Ostrowcu Św. - Tydzień Konsultacji dla przedsiębiorcówAutor komentarza: druga kategoriaTreść komentarza: Czy ktoś w tym mieście poza podatkami coś zrobi dla firm? Prezydent to sztuka do składania wieńcy i wręczania dyplomów ,tak jak w gminie sąsiedniej tylko gospodynie wiejskie i zabawa,weście się ludzie do pracy a RADNI zamiast pomaga firmom to popieracie ich niszczenie ,to miasto zaściankowe powinno mieć podatki dużo niższe a radni powinni dopłacać za nic robienieData dodania komentarza: 3.12.2025, 16:29Źródło komentarza: Rada miasta uchwaliła podatki na 2026Autor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Ciekawe jak zarzad powiatu potrakuje kryterium swojego guru " czy dycha sfarczy"?Data dodania komentarza: 3.12.2025, 16:00Źródło komentarza: Komisja wybrała kandydata na dyrektora szpitala w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Wręcz przeciwnie - to idealny człowiek na tym stanowisku. Zaangażowany, oddany, zawsze pełen energii.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 12:25Źródło komentarza: M. Cichosz zapowiada grudzień pełen atrakcji i niespodzianekAutor komentarza: WSTYDTreść komentarza: ZA GÓRCZYŃSKIEGO BYŁ SPOKÓJ I NISKIE PODATKI A TERAZ ???Data dodania komentarza: 1.12.2025, 19:33Źródło komentarza: Rada Miasta wprowadza Strefę Płatnego Parkowania
DEBATY TELEWIZYJNE
warto wiedzieć
Reklama





























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze