Pracowników ostrowieckiego szpitala w najbliższym czasie czekają zmiany. Nie tylko związane z nowymi propozycjami resortu zdrowia, a dotyczącymi na przykład konsolidacji szpitali. Za kilka dni a dokładnie 15 sierpnia z pracą w szpitalu żegna się Dariusz Tumulec, który kierował placówka medyczną od ponad dwóch lat. Z dyrektorem Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim rozmawiam o kulisach jego odejścia i o tym w jakiej kondycji pozostawia szpital.
Co roku mury Akademii Nauk Stosowanych im. J. Gołuchowskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim opuszcza kilkadziesiąt absolwentów wydziału pielęgniarstwa. Na znak powitania z zawodem odbywa się „czepkowanie”.
W 2026 roku PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim będzie świętował jubileusz 80-lecia istnienia. Na przestrzeni lat przedsiębiorstwo przeszło wiele zmian. O wyzwaniach stojących przed ostrowieckim PKS-em, konkurencyjności na rynku przewozów regionalnych rozmawiam z Stanisławem Wodyńskim, prezesem PKS Ostrowiec Świętokrzyski SA.






























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze