Rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Targowisk Miejskich. Zwyciężył Mariusz Kosiarz, człowiek związany dotąd z sektorem prywatnym. Wobec nowego dyrektora duże oczekiwania ma nie tylko prezydent miasta, ale przede wszystkim sprzedawcy na lokalnym targowisku.
red. M.Mendak, zdj. A.Karek
10.02.2014 12:45
(aktualizacja 24.09.2023 21:50)
Podziel się
Oceń
Rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Targowisk Miejskich. Zwyciężył Mariusz Kosiarz, człowiek związany dotąd z sektorem prywatnym. Wobec nowego dyrektora duże oczekiwania ma nie tylko prezydent miasta, ale przede wszystkim sprzedawcy na lokalnym targowisku.
ja nie wiem czy z nim pracowałeś, bo ja 5 lat !!!. Kosiarz to to spoko gość i da sobie radę z targowicą , tylko niech mu sie nie wtrącają. (aha no i ciekawe co ty pokazałeś w swojej pracy - bo coś mi mówi, że tu same "pracusie" piszą)
ostrowczanin
12.02.2014 08:25
p. Kosiarz jest dobrym ORATOREM - i na tym jego umiejętności się kończą - przekonacie się sami jak trochę "popracuje". Idealnie pasowałby na Wiejską, tam też pięknie potrafią przemawiać.
znajomy
12.02.2014 08:21
No to ŻYDKI powracają do Ostrowca - gratulacje!!!!, w sektorze prywatnym nie wyszło, działalność gospodarcza też? a posada w spółce samorządowej to niezły kąsek dla NIEROBÓW ŻYDÓW
sąsiadka
09.08.2017 17:21
czy Polacy zawsze będą tacy nienawistni, gdy komuś trochę lepiej albo co gorsza- ktoś zaradniejszy? a p.Mariusz i tak zapewne nie czyta durnowatych i zawistnych wpisów, bo zamiast psioczyć na innych jak niektórzy, bierze się ostro do działań. Gratulacje i powodzenia panie Mariuszu !
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Napisz komentarz
Komentarze