W ostatnią sobotę kwietnia (26.04.2014) uczestnicy ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię wezmą udział w pierwszym tegorocznym sprawdzianie. Próba biegowa "BiegamBoLubię Tysiączka" odbędzie się – jak nazwa wskazuje - na dystansie jednego kilometra.
W Ostrowcu Św. trasa zostanie wytyczona wokół akwenu wodnego w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin. Początek sprawdzianu – tradycyjnie o godzinie 9:30. Okazja do treningu przed sprawdzianem już w Wielką Sobotę, bo Ostrowiec Św. – podobnie jak to miało miejsce w ubiegłym roku – nie robi przerwy na świąteczne "leniuchowanie". Serdecznie zapraszamy!






























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze