Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wracają Ostrowieckie Spotkania Szantowe

W sobotę, 21 maja, w Amfiteatrze w Parku Miejskim odbędą się Ostrowieckie Spotkania Szantowe. Wystąpią zespoły: „North Cape” i „Pod Wiatr”.
Ładuję odtwarzacz...

Sobotnie wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 od rodzinnych gier i zabaw przy muzycznym akompaniamencie. 

Będzie można pobawić się z harcerzami, z Aktywnymi Mamami dopleść sobie warkoczyki, a na warsztatach zrobić łódkę, następnie puścić ją w ciek wodny, by wygrać regaty i zdobyć nagrodę - zapowiada Marek Cichosz, zastępca dyrektor MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

O godzinie 18:00 na scenę Amfiteatru w Parku Miejskim wyjdą muzycy z zespołu „North Cape”, a po nich scena należeć będzie do ostrowieckiej grupy „Pod Wiatr”. Ostrowieckie Spotkanie Szantowe zakończy się ogniskiem.  


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama