" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Koncertowy weekend w Starachowicach

Starachowicki Park Kultury w najbliższy weekend (14 i 15 maja) zaprasza na koncerty. Będą polskie szlagiery, nie zabraknie polsko-ukraińskiej solidarności.
Koncertowy weekend w Starachowicach
Autor: Park Kultury w Starchowicach

14 maja o godzinie 17:00 w amfiteatrze Parku Miejskiego odbędzie się koncert pn.: „Dzieci o pokój w Ukrainie” gdzie zaprezentuje się młodzież pochodząca z Winnicy.  

W koncercie wystąpi zespół „Kontrabas Band” czyli młodzi ukraińscy artyści w wieku 11-14 lat, uczestnicy ukraińskiej wersji programu „Mam talent”. Na co dzień uczą się śpiewać w Studiu Wokalnym „Zoryana mriya” („Gwiezdny sen”) w Winnicy. W ich repertuarze znajdują się zarówno piosenki śpiewane w języku ojczystym, jak i covery znanych światowych wykonawców. Oprócz wokalistów na scenie pojawią się także młodzi muzycy.  

czytamy na stronie internetowej Parku Kultury w Starachowicach

źródło grafiki: Park Kultury w Starachowicach

15 maja o godzinie 16:00 również w amfiteatrze Parku Miejskiego odbędzie się wydarzenie pn.: „Kilka nut i kilka wierszy” -największe polskie szlagiery i odrobina poezji.

O godzinie 16.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego zabrzmią stare i lubiane polskie szlagiery „z tamtych lat” m.in. „Brunetki, blondynki”, „Tak bardzo się starałem”, „Będziesz moją panią”  czy „Już nigdy”, które dla starachowickiej publiczności zaśpiewają: Elżbieta Tokarska, Barbara Gałka, Patrycja Suwara, Maciej Jagiełło i Mikołaj Dyka. Solistom towarzyszyć będzie zespół Chłopcy z Parku w składzie: Krzysztof Stanik (kierownictwo artystyczne, gitara), Waldemar Dziura (gitara basowa), Piotr Mrózek (instrumenty klawiszowe) oraz Grzegorz Dziamka (perkusja). Koncert poprowadzi i ubarwi poezją Monika Kowalczyk Kogut.

opisują Organizatorzy

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama