" " Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jak się przygotować do szkoły muzycznej?

Ostatnia chwila, aby dołączyć do grona uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim w roku szkolnym 2022/2023. Przesłuchania odbędą się 19 i 20 maja.
Ładuję odtwarzacz...

Druk podania o przyjęcie do szkoły należy pobrać ze strony internetowej, wypełnić i osobiści dostarczyć do sekretariatu szkoły lub wysłać je mailem. Kandydaci do ostrowieckiej szkoły muzycznej już 17 maja mogą skorzystać z lekcji przygotowawczej, która rozpocznie się o godzinie 17:00, zaś na 19 i 20 maja zaplanowano przesłuchania wstępne, na których będą oceniane umiejętności kandydatów.

Szkoła Muzyczna w Ostrowcu od wielu lat kształci młodych artystów, którzy osiągają sukcesy, teraz pojawiła się szansa dla kolejnej grupy dzieci i młodzieży aby rozwinąć skrzydła.

źródło grafiki: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.


 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama