Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W święto Konstytucji odznaczono waśniowskich druhów

Podobnie jak w latach minionych, w Waśniowie uroczystości związane z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja połączono z gminnymi obchodami Dnia Strażaka.
W święto Konstytucji odznaczono waśniowskich druhów
Autor: Obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w Waśniowie / fot. UG w Waśniowie
Oceń

 Gminne uroczystości w Waśniowie związane z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęto od wizyty na cmentarzu parafialnym w Waśniowie. Tam przedstawiciele lokalnych władz, młodzież szkolna i mieszkańcy złożyli kwiaty na grobach polskich saperów poległych na waśniowskiej ziemi w czasie II wojny światowej.

 

Delegacja składa kwiaty na grobie polskich saperów / fot. UG w Waśniowie 

 

Kolejnym punktem wtorkowego świętowania było nabożeństwo w kościele parafialnym w Waśniowie, gdzie honorową wartę przy ołtarzu zaciągnęli druhowie z OSP. 

Msza święta z Ojczyznę. 3.05.2022 / fot. UG w Waśniowie 


Na placu przed remizą OSP została zorganizowana uroczysta zbiórka z udziałem delegacji z wszystkich gminnych jednostek oraz Zarządu Gminnego Związku OSP RP w Waśniowie. Odbyła się prezentacja sprzętu, jaki trafił w minionych miesiącach do waśniowskiej jednostki, a zasłużeni druhowie odebrali medale i odznaczenia. 

 

Uroczysta zbiórka druhów z OSP. 3.05.2022 r. / fot. UG w Waśniowie 


 

 


Do pobrania
  1. w 1.jpg 1.6 MB


Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: whiskasTreść komentarza: "Wróbel i kot" Czarny kot Psot wlazł na wysoki płot Wolno przechadza się po żerdzi "Ale nudy" - stanowczo stwierdził Grzbiet wygina i o żerdź ostrzy pazury "Miaaał! Widzę wszystko z tej góry. Ale nic ciekawego nie widzę. O! Tam mała mysz! Ale myszy nie łapię, Bo się ich brzydzę." Na gałęzi wróbel ćwierka i ćwierka Kot Psot spogląda na wróbelka A wróbel na to: " - Co tak nerwowo kocie łazisz po płocie? - Ja chcę się wróblu w coś pobawić. - odparł kot - Ćwir! Ćwir! Ty kocie chcesz się pobawić? A może chcesz coś zjeść? No to uciekam. Cześć! - Zaczekaj wróblu! Nie uciekaj! Ja Ciebie nie zjem. Przyrzekam! - Oj! Kłamiesz kocie Psocie. Ja odlatuję, bo zbyt nerwowo łazisz po tym płocie. - Miaaał! Ja tylko na zabawę ochotę żem miał."Data dodania komentarza: 06.10.2022, 00:23Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: GuruTreść komentarza: To ze osm go sprzedaje to skandal stulecia..jak oni reprezentują mieszkancowData dodania komentarza: 05.10.2022, 22:33Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: A zdjęcie reklamujące dni muzyki z ostatniego koncertu na Piaskach. Muzyczne Wieczory mają jednak swój styl i poziom. Trzeba uczyć się od najlepszych. Dobry macie wzór.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 22:24Źródło komentarza: Przed nami weekend dla melomanówAutor komentarza: Kot "Stalin."Treść komentarza: Za to mamy pomnik Wojtyły na Kościelnej.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 19:11Źródło komentarza: Kolekcjoner chce kupić MIGaAutor komentarza: dsgdfgTreść komentarza: https://zenodo.org/record/7149479Data dodania komentarza: 05.10.2022, 18:19Źródło komentarza: Za nami DNI OSTROWCA 2022Autor komentarza: ...___Treść komentarza: Panie Prezesie daj pan spokój! NaprawdęData dodania komentarza: 05.10.2022, 17:53Źródło komentarza: Kłopoty mieszkańców z parkingiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama