Skradzione karmy dla zwierząt oraz akcesoria to przedmioty, które pochodziły m.in.z koncertów charytatywnych jakie organizowało stowarzyszenie.
Sprawcy, pod siedzibę "Animalsów" przy ul. Sienkiewicza 66 prawdopodobnie przyjechali w kilka osób i przemieszczali się dużym autem, a przenoszenie karmy do samochodu trwało dłuższy okres czasu.
Wolontariusze działający w Stowarzyszeniu apelują do osób, które mieszkają w pobliżu, bądź byli świadkami zdarzenia o wszelkie informacje, a także zwracanie uwagi na to, czy do sprzedaży nie pojawia się karma "za pół ceny".


































![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze