W gronie 49 reprezentantów Polski znalazło się 9 zawodników ostrowieckiego "Black and White". Największe osiągnięcie w reprezentacji Polski uzyskała Nikoletta Sularz- Trener personalny, która zdobyła 3 złote medale, Emilka Pękala - srebrny medal w fitness gimnastycznym juniorek do 20 lat, Dominik Jewiak srebrny medal w fitness juniorów do 23 lat oraz IV miejsce w fitness seniorów, Paweł Kowalski brązowy medal w kulturystyce juniorów do 23 lat i 10 miejsce w kulturystyce seniorów do 90 kg. Vanessa Skibińska IV miejsce w bikini fitness juniorek do 20 lat, Piotr Zieliński - IFBB Men's Physique IV miejsce w fitness plażowym seniorów do 179 cm wzrostu. Wojciech Jabłoński 4 miejsce w fitness plażowym seniorów, Oliwia Chamera 5 miejsce w fitness gimnastycznym Juniorek do 20 lat.
Łącznie reprezentacja Polski wywalczyła rekordowe 26 medali oraz zajęła dwukrotnie drugie miejsca w klasyfikacjach drużynowych - w kulturystyce oraz w juniorach.
Zobacz materiał wideo.





























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze