W niedzielę 8 kwietnia, policjanci z ostrowieckiej drogówki w miejscowości Maksymilianów podjęli próbę zatrzymania samochodu osobowego (do kontroli drogowej). Kierowca, który przekroczył dozwoloną prędkość o 33 km/h nie zatrzymał się i gwałtownie przyspieszył.
Mundurowi udali się za nim w pościg i pomimo dalszej próby zatrzymania za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierowca oddalał się. Po krótkim czasie, na terenie Bałtowa samochód został zatrzymany.
Kierowcą okazał się 24- letni mieszkaniec Starachowic, który nie posiadał prawa jazdy. Badanie alkomatem wykazało, że miał 0,2 promila alkoholu w organizmie.






























![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze