Repertuar jak i rozpiętość wiekowa uczestników były bardzo różnorodne. Wykonawcy w wieku od kilku do kilkunastu lat, wykonywali zarówno popularne utwory jak i bardziej ambitne, autorskie. Wszystkich łączyło jedno, pasja śpiewania, chęć sprawdzenia się na scenie i poczucia się jak zawodowi artyści. Każde wejście na scenę wymagało czasami wielodniowych prób i doboru odpowiedniego repertuaru. Ten trzeba dopasować do indywidualnych zdolności każdego z wykonawców.
Głównym celem tego festiwalu "Dziecięce Marzenia" jest zachęcanie i promowanie śpiewu zespołowego. To czasami najlepsza sposób na sceniczny debiut. Przegląd jest także okazją do wyszukania nowych muzycznych talentów. Bo te wyjątkowe uzdolnienia można zaobserwować już u najmłodszych dzieci.
Tegoroczny 3. już festiwal "Dziecięce marzenia" wygrał ex aequo zespół folklorystyczny "Szewnianeczki" z Szewny i grupa "16" z przedszkola na 16.































![II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja] II Jarmark Dworski w Rudzie Kościelnej [relacja]](https://static2.lokalnatelewizja.pl/data/articles/sm-16x9-ii-jarmark-dworski-w-rudzie-koscielnej-1757939579.jpg)


























































Napisz komentarz
Komentarze