ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Mieszkańcy Ostrowca i ich stylowo urządzone przestrzenie!

  • 05.04.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Mieszkańcy Ostrowca i ich stylowo urządzone przestrzenie!
Od pewnego czasu niezwykle wyraźnie zauważyć można pewien wiodący trend. Otóż mieszkańcy Ostrowca i okolicznych miejscowości coraz bardziej dbają o to, by wnętrza ich domów oraz mieszkań (niezależnie od tego, czy są obszerne czy też bardzo niewielkie) prezentowały się niezmiernie stylowo, gustownie, niczym z prestiżowego katalogu.

Jak tego dokonać? Przede wszystkim w odpowiedni sposób owe przestrzenie urządzając. Okazuje się bowiem, że właśnie elementy dekoracyjne są znacznie istotniejszymi od samych mebli, bo to dzięki nim możemy stworzyć w danym wnętrzu konkretny klimat. Jaki? Chociażby niezwykle modny ostatnimi czasy styl rustykalny, boho, industrial czy też shabby chic. Od niedawna (prócz dekoracji naściennych, które są popularne od zawsze) stosuje się niezwykle ciekawy element wyposażenia pomieszczeń. O co chodzi? O parawany dekoracyjne oczywiście!

Skąd wzięła się popularność parawanów?

Nieczęsto mamy do czynienia z takimi elementami wyposażenia, w przypadku których udało się w intrygujący sposób połączyć walory estetyczne  oraz praktyczne – a tutaj właśnie z takim mariażem mamy do czynienia. Każdy model jest zadrukowany z obu stron, co bardzo ułatwia postawienie go na danej przestrzeni. To znakomity patent chociażby na to, by oddzielić od siebie strefę sypialnianą oraz reprezentacyjną pokoju w kawalerce – przenośny mebel genialnie się w tej roli sprawdzi.

Okazuje się, że mieszkańcy Ostrowca i okolic nierzadko stosują również parawany drewniane wówczas, kiedy ich dzieci mieszkają w jednym pokoju. Dlaczego to takie istotne? W ciągu dnia rodzeństwo bawi się z wielka chęcią i zapałem, jednak wieczorowa porą warto byłoby zapewnić każdemu z dzieci nieco intymności i spokoju. Wystarczy po prostu między łóżkami maluchów rozstawić parawan – jest to rozwiązanie sprawdzające się zarówno w przypadku przedszkolaków, jak i uczniów. Kiedy zaś chcemy, aby niezbyt reprezentacyjna część danego pokoju pozostała w ukryciu przed wzrokiem gości – także warto zastosować coraz bardziej popularne www.fototap.pl/parawany/3-czesciowe, w przypadku mniejszych nieco przestrzeni oraz te składające się z pięciu elementów tam, gdzie do wykorzystania mamy więcej miejsca. Czy to dobry sposób na sukces aranżacyjny w czterech ścianach? Naszym zdaniem zdecydowanie tak!

Grupa Tipmedia
Podziel się: