ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Patriotyczna odzież wkracza na salony

  • 10.08.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Patriotyczna odzież wkracza na salony

Deklaracje przywiązania do ojczyzny dziś już nie wystarczą. W swój patriotyzm, o którym się pięknie mówi, należy się również... ubrać. Świadczy o tym ogromna popularność "narodowych" marek odzieżowych. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło „odzież patriotyczna”, żeby znaleźć wiele stron wyników. Znajdują się tam produkty dla każdego bez względu na wiek, płeć, czy nawet rozmiar. Jedną z popularniejszych marek działającej w tej branży jest Surge Polonia. Skąd ta nazwa? W tłumaczeniu oznacza ona zawołanie „Powstań Polsko”.

 

 

Dlaczego warto wybrać firmę Surge Polonia?

 

Firma ma w swojej ofercie odzież damską, męską, dziecięcą oraz dodatki np. paski, portfele, zawieszki i łańcuszki, plakaty, torby, kubki. Producent odzieży patriotycznej charakteryzuje się najwyższej jakości materiałem. Odzież Surge Polonia jest wykonana z przewiewnych dzianin oraz tkanin za przystępną cenę. Produkty idealnie wpasują się w potrzeby wymagających klientów. Wszystkie ubrania patriotyczne z oferty zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce. Wzory odzieży odwołują się najczęściej do znanych polskich symboli lub wydarzeń historycznych.

 

Kto nosi odzież patriotyczną?

 

Okazuje się, że odzież patriotyczna nie jest noszona tylko przez młodzież lub miłośników historii swojego kraju. Noszą je także całe rodziny z dziećmi, sportowcy, eksploratorzy, menadżerowie i prezesi dużych firm, ludzie w różnym wieku i różnych zawodów. Łączy ich poczucie dumy z bycia Polakiem. Odzież patriotyczna stała się nowym trendem. Jest ona noszona na co dzień do pracy, szkoły, czy na wyjście ze znajomymi. Wcześniej odzież była noszona przy wyjątkowych okazjach np. święto narodowe, event upamiętniający historyczne wydarzenie czy mecz reprezentacji Polski. Charakterystyczną odzież noszą również celebryci. Kiedy Kamil Stoch zdobywał złote olimpijskie medale w Soczi na jego kasku można było zauważyć lotniczą szachownicę. Polacy mają teraz szansę, alby pokazać swój patriotyzm, który zawsze mieli w sobie, ale nie mieli możliwości, aby wyrazić go poprzez to, w co są ubrani.

 

To na co można zwrócić uwagę obserwując propozycje Surge Polonia, to szerokie spektrum designu. Kolekcje kierowane są zarówno do osób, które wolą w sposób subtelny i elegancki zaprezentować barwy czy symbole narodowe, jak i osób, które preferują bardziej odważną odzież, z dużymi, barwnymi nadrukami nawiązującymi do historii, polskich bohaterów, wydarzeń czy nawet polskiej myśli technologicznej. Odzież Surge Polonia trafia zatem nie tylko do tzw. „narodowców” czy kibiców odzianych w narodowe barwy, ale także zwykłych, szarych osób na swój sposób okazujących miłość i szacunek do Polski, narodu, czy regionu z którego pochodzą.

Grupa Tipmedia
Podziel się: