ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Jak trafnie wybrać pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka?

  • 08.08.2018, 09:00
Jak trafnie wybrać pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka?

Szykowanie wyprawki dla malucha, który niebawem przyjdzie na świat, to nie lada wyzwanie dla rodziców. Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego to jedna z najważniejszych rzeczy, które rodzice powinni starannie rozważyć. Należy przemyśleć jaki fotelik będzie najodpowiedniejszy dla dziecka oraz sprawdzić czy jest on odpowiednio dopasowany do dziecka i samochodu. Choć wybór fotelików samochodowych na rynku jest ogromna, warto więc sprawdzić, który z fotelików jest najbezpieczniejszy, posiadający innowacyjne rozwiązania wspierające rozwój małego dziecka.

Fotelik Kiddy Evoluna i-Size z bazą IsoFix Base 2, to fotelik niemieckiego producenta, jest więc solidny i funkcjonalny, szczególnie dla najmniejszych dzieci. Jest gwarancją bezpiecznej jazdy samochodem dla dzieci do ok 1,5-2 lat życia. Fotelik ten jest specjalnie wyprofilowanym fotelikiem dla najmłodszych dzieci dla noworodków, które powinny większość czasu spędzać w pozycji leżącej z podniesioną główką.

To jeden z nielicznych fotelików, który zapewnia maluchowi najlepszą pozycje spoczynkową, w większości fotelików noworodki spędzają czas w pozycji półleżącej lub siedzącej, co jest dopuszczalne tylko przez 1,5 godziny. Natomiast w foteliku Kiddy Evoluna dziecko może wypoczywać nawet przez kilka godzin. W foteliku Evoluna można zmienić kąt siedziska do nawet płaskiej pozycji. Zaletą fotelika jest to, że dostosowuje się do anatomicznej pozycji dziecka, dzięki temu dziecko może spać kiedy chce w wygodnej dla niego pozycji i może długi czas przebywać w foteliku.

Kiddy Evoluna i-Size wyposażony jest w system innowacyjnej ochrony jaką jest ochrona boczna, dzięki użytym w foteliku odpowiednim materiałom, które absorbują siłę uderzeń. Fotelik wyposażony jest w wewnętrzną regulację pasów, dodatkową, miękką wkładkę dla noworodka oraz szeroki rozkładany daszek na deszcz, niepogodę i ostre słońce. Fotelik sprzedawany jest łącznie z bazą, dzięki której łatwo i pewnie można zamontować fotelik poza tym daje pewność, że dziecko jest w pełni bezpieczne.

Podziel się: