ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Szukasz dobrych myszy gamingowych? Zobacz nasze propozycje

  • 19.07.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Szukasz dobrych myszy gamingowych? Zobacz nasze propozycje
Uwielbiasz spędzać czas wolny na rozpracowywaniu nowych tytułów? Cieszą Cię wszelkie nowinki, jakie pojawiają się na rynku gier komputerowych? Jeśli tak, na pewno nie raz zastanawiałeś się nad tym, która z myszy najlepiej wspierałaby Cię podczas rozgrywki. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Razem Mamba Torunament Edition – szybkość i precyzja w jednym

Każdy gracz wie, że podczas rozgrywki szalenie ważna jest precyzja i szybkość, które często decydują o wygranej lub przegranej. Dlatego też marka Razer zaprezentowała mysz dla graczy, w której największy nacisk położono właśnie na precyzję działania, ważną nie tylko w grach sieciowych, ale również w e-sporcie. Mysz do kupienia w sklepie internetowym http://www.gaming-maus.net/produkt/razer-mamba-tournament-edition-gaming-maus-16000-dpi-9-programmierbare-tasten-schwarz.

Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse – specjalna konstrukcja w trosce o jakość rozgrywki

Mysz gamingowa marki Logitech to rozwiązanie idealne dla osób, które preferują dobrą kalibrację powierzchni, wyważenie i wysoki poziom czułości, który mogą dostosować do własnego stylu gry. 11 programowalnych przycisków ułatwia wykorzystywanie myszy podczas pokonywania kolejnych wrogów i wspinania się na wyższy level.

ROCCAT Kone Pure – idealny kształt

W tej myszy projektanci skupili się przede wszystkim na zapewnieniu optymalnego kształtu, dopasowanego do dłoni. Ta wygodna mysz ułatwi zdobywanie sukcesów i pokonywanie przeciwników w oka mgnieniu. Funkcja Easy-Shift [+] przyciski i kółko myszy mogą być podwójnie wypełnione funkcjami, co pozwala na wyzwalanie dużej liczby poleceń za pośrednictwem łatwo dostępnych przycisków. Mysz wyróżnia też szereg efektów świetlnych, których barwę możemy samodzielnie dopasować do własnych preferencji i oczekiwań.

Grupa Tipmedia
Podziel się: