JACHIMEK-TREMISZEWSKI TRIO 

start 02.02.2020 19:00
koniec 02.02.2020 22:00

Lokalizacja: Sandomierz

JACHIMEK-TREMISZEWSKI TRIO zaprasza 2 lutego 2020 roku na godzinę 19.00 do Zamku Królewskiego w Sandomierzu na komedię improwizowaną z udziałem publiczności.

JACHIMEK-TREMISZEWSKI TRIO tworzy spektakl komediowy, w którym widzowie wymyślają aktorom przeróżne rzeczy –  miejsca akcji, postaci, słowa i zdania. Przy dużej interakcji z widzami, wykorzystując rzucane przez nich pomysły, sugestie, życzenia komicy tworzą absurdalne i szalone sceny, w których wszystko może się zdarzyć! Cały spektakl powstaje na oczach widzów, którzy często zastanawiają się, czy to możliwe, żeby wszystko tak szybko na bieżąco wymyślać. Możliwe – przyjdź i się przekonaj!

Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski to członkowie niegdysiejszego Kabaretu LIMO. W połowie zeszłej dekady zakładali i dotąd współtworzą trójmiejską scenę impro (W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, Improskład, W Trzech Osobach, Solo Impro); występowali w wielu programach telewizyjnych: „I kto to mówi?”, „Dzięki Bogu już weekend”, „Orłoś kontra…”.

Jachimek – twórca postaci Mariusha, wokalisty i twórcy gatunku disco-liryko, Tremiszewski – grał Warrena w serialu improwizowanym „Spadkobiercy”; autor youtubowego „Kanału Termosa”; dyrektor artystyczny jednego z największych ogólnopolskich festiwali impro „Podaj Wiosło”.

Trio dopełnia Hubert  Świątek, pianista jazzowy i bluesowy.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie Zamku Królewskiego w Sandomierzu. Istnieje możliwość rezerwacji i zakupu biletu online na stronie: www.zamek-sandomierz.pl

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.