Bracia napadli na mężczyznę, ukradli kurtkę i 20 zł
9 grudnia, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy, wobec 19-latka. Mężczyzna na początku października tego roku wspólnie z 15-letnim bratem dokonał rozboju na 18-latku. Łupem agresorów padła markowa kurtka o wartości 300 złotych. Teraz 19-letniemu ostrowczaninowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Natomiast nieletni napastnik wkrótce ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.
10.12.2022 11:19
6
1