Świętokrzyscy samorządowcy uczestniczyli w Gdańskim Święcie Wolności 2022
W środę, 31 sierpnia 2022 roku w 42. rocznicę podpisania Porozumienia Gdańskiego samorządowcy z różnych stron kraju składali kwiaty pod pomnikiem Poległych Stoczniowców. Otwarto też uroczyście historyczną Bramę nr 2.
31.08.2022 20:41
1