Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zaktywizować licealistów

Piknik Edukacyjny w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego miał dać uczniom informacje, gdzie i w jaki sposób mogą rozwijać swoje zainteresowania. Młodzież mogła się dowiedzieć, jakie organizacje pozarządowe funkcjonują na terenie Ostrowca.




W Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowgo przygotowano dla licealistów piknik edukacyjny. Współorganizatorem pikniku było Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznno-Ekonomicznych. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą dziesięciu organizacji pozarządowych i dowiedzieć się, jakie mają możliwości rozwoju.
Licealiści mieli okazję zobaczyć pokazy sztuk walki zaprezentowane przez ostrowieckie kluby walki. Wśród dziesięciu wystawców młodzież mogła znaleźć coś dla siebie. Zachęcano nie tylko do doskonalenia umiejętności samoobrony, ale też do rozwijania zainteresowań z zakresu przedsiębiorczości i wolontariatu. Oferta przypadła do gustu młodych ludzi, gdyż często nie wiedzą, gdzie mogą rozwijać swoje zainteresowania.
W szkole chcą, aby młodzież działała aktywnie nie tylko w czasie trwania lekcji, ale także w wolnym czasie. Zapoznanie uczniów z możliwościami, jakie istnieją w mieście ma być jedynie bodźcem zapalnym. Reszta w rękach młodzieży.
Piknik edukacyjny został zorganizowany po to, aby pobudzić jeszcze licealistów do angażowania się w działalnośc społeczną. Licealiści bowiem są na tym polu aktywni i chętnie włączają się w różne, nie tylko charytatywne, akcje.
Dostarczając młodzieży możliwości rozwijania swoich zainteresowań, wspomaga się jej rozwój. Odpowiednio ukierunkowana energia licealistów może przynieść wiele dobrego.




Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SMAKI BASI
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: To już widzę te odsetki 😱Data dodania komentarza: 4.12.2025, 20:17Źródło komentarza: MEC nie zapłaci. GIOŚ postanowił wstrzymać wykonanie decyzji o karzeAutor komentarza: ostrowczaninTreść komentarza: ja uważam ,że PUP to nie tylko siedzenie i picie kawki tylko trzeba ruszyć do firm i zaproponować wsparcie i możliwości współpracy w różnych okresach funkcjonowania ,urzędy udają ,że pomagają a tak naprawdę to zero pomocy i wsparcia i tylko kontrole i podnoszone koszty podatków itp.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:37Źródło komentarza: Dni Pracodawców 2025 w Ostrowcu Św. - Tydzień Konsultacji dla przedsiębiorcówAutor komentarza: druga kategoriaTreść komentarza: Czy ktoś w tym mieście poza podatkami coś zrobi dla firm? Prezydent to sztuka do składania wieńcy i wręczania dyplomów ,tak jak w gminie sąsiedniej tylko gospodynie wiejskie i zabawa,weście się ludzie do pracy a RADNI zamiast pomaga firmom to popieracie ich niszczenie ,to miasto zaściankowe powinno mieć podatki dużo niższe a radni powinni dopłacać za nic robienieData dodania komentarza: 3.12.2025, 16:29Źródło komentarza: Rada miasta uchwaliła podatki na 2026Autor komentarza: OstrowczaninTreść komentarza: Ciekawe jak zarzad powiatu potrakuje kryterium swojego guru " czy dycha sfarczy"?Data dodania komentarza: 3.12.2025, 16:00Źródło komentarza: Komisja wybrała kandydata na dyrektora szpitala w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Wręcz przeciwnie - to idealny człowiek na tym stanowisku. Zaangażowany, oddany, zawsze pełen energii.Data dodania komentarza: 2.12.2025, 12:25Źródło komentarza: M. Cichosz zapowiada grudzień pełen atrakcji i niespodzianekAutor komentarza: WSTYDTreść komentarza: ZA GÓRCZYŃSKIEGO BYŁ SPOKÓJ I NISKIE PODATKI A TERAZ ???Data dodania komentarza: 1.12.2025, 19:33Źródło komentarza: Rada Miasta wprowadza Strefę Płatnego Parkowania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama