Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MOSiR zaprasza na IX Świąteczno-Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

Tradycyjnie na przełomie roku hala sportowo-widowiskowa MOSiR będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych. W tym roku odbędzie się już dziewiąta edycja tych rozgrywek.
Podziel się
Oceń

IX Świąteczno - Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego zaplanowano na  28 i 29 grudnia 2018 roku, ale hala otwarta zostanie dla amatorów tenisa stołowego już 27 grudnia 2018 roku (dla dzieci, młodzieży i dorosłych). W czwartek, tuż po Świętach Bożego Narodzenia, w godzinach od 12.00 do 15.00 będzie można bezpłatnie pograć w tenisa stołowego na rozstawionych na głównej arenie hali MOSiR sześciu stołach. 

W piątek 28 grudnia od godziny 12.00 rozegrany zostanie Świąteczno–Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach szkolnych. Rozgrywki prowadzone będą bez podziału na płeć, w trzech kategoriach wiekowych:
- szkół średnich,
- szkół podstawowych / gimnazjalnych, rocznik 2003-2005,
- szkół podstawowych, rocznik 2006 i młodsi.

Zgłoszenia należy składać do 28 grudnia 2018 roku w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres [email protected]. Zapisy kontynuowane będą w dniu i miejscu rozgrywania turnieju, do pół godziny przed jego rozpoczęciem. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

Rywalizacja w IX Świąteczno–Noworocznym Deblowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego rozegrany zostanie tego samego dnia, tj 28 grudnia 2018 roku, od godziny 17:00.


IX Świąteczno – Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego odbędzie się w sobotę 29 grudnia 2018 roku o godzinie 10:00 i podobnie jak przed rokiem odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy: do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie open. 

Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego. Ostateczny system rozgrywek w poszczególnych konkurencjach uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób i ustalony zostanie po zebraniu zgłoszeń.


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: roszczeniowi Treść komentarza: Ujawnijcie zarobki średniomiesięczne z wszystkimi dodatkami to zobaczycie ile w Ostrowcu zarabiają urzędnicy i wchodzą w drugi próg podatkowy Data dodania komentarza: 11.06.2026, 21:14 Źródło komentarza: Będzie strajk w ZUS Autor komentarza: z tej ziemi Treść komentarza: Samo pustosłowie bez żadnego konkretu jakby przepisane z referatu posiedzenia partii politycznej a mieszkańcy chcą konkretów co faktycznie burmistrz zamierza robić,KONKRETNIE Data dodania komentarza: 11.06.2026, 14:57 Źródło komentarza: Lech Łodej o inwestycjach i współpracy z radnymi Autor komentarza: . Treść komentarza: Odznaka za Pozerstwo Samorządowe Data dodania komentarza: 10.06.2026, 22:35 Źródło komentarza: Najlepsi samorządowcy nagrodzeni Autor komentarza: Zxxx Treść komentarza: Dymisja całego zarządu i tenera wycofać kszo 3 ligi zacząć grać o A klasy Data dodania komentarza: 10.06.2026, 07:48 Źródło komentarza: Resovia z awansem. Pomarańczowo-Czarni wypunktowani Autor komentarza: M. Treść komentarza: Za co się pytam? Pytam się. Data dodania komentarza: 9.06.2026, 20:51 Źródło komentarza: Najlepsi samorządowcy nagrodzeni Autor komentarza: pracowity Treść komentarza: nareszcie widzicie ,że mamy prezydenta do podnoszenia podatków i wręczania wieńcy,zero podejścia do przedsiębiorców ostrowieckich ,widać ,że większość wszystko likwiduje Data dodania komentarza: 7.06.2026, 10:44 Źródło komentarza: Artur Łakomiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama