Na wodzie
Pijany 42-latek na skuterze wodnym
Niebezpieczna przejażdżka po zbiorniku w Cedzynie zakończyła się interwencją policyjnych wodniaków. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Daleszycach zatrzymali 42-letniego mieszkańca Kielc, który pływał skuterem wodnym, mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Jak ustalili policjanci, mężczyzna nie tylko znajdował się w stanie nietrzeźwości, ale również złamał obowiązujący go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Wczoraj, 12:22