W piątek 8 czerwca, w ogrodzie Przedszkola Publicznego nr 12 odbył się EKO – Piknik Rodzinny. Czas spędzony na wesołej zabawie przyczynił się do zintegrowania środowiska przedszkolnego oraz lokalnej społeczności.
1/ 15
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze