Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kobiety muszą być świadome

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach wraz partnerami projektu „Być świadomą kobietą” zaprasza 5 marca mieszkańców gminy Staszów, a 6 marca mieszkańców gminy Pińczów, na bezpłatne spotkania edukacyjne poświęcone profilaktyce raka szyjki macicy.
Podziel się
Oceń

Zapraszamy panie w wieku 25 – 59 lat oraz panów w wieku 18 – 64 lat na bezpłatne spotkania edukacyjne. Uczestnicy spotkań dowiedzą się:

  • jak dbać o swoje zdrowie intymne, 
  • jak chronić się przed zakażeniem wirusem HPV a także:
  • otrzymają materiały edukacyjne dotyczące zdrowego stylu życia, zapobiegania nowotworom i profilaktyki raka szyjki macicy, 
  • wezmą udział w konkursie na hasło zachęcające do badań. Na autorki i autorów  najciekawszych haseł czekają nagrody – sprzęt AGD.

5 marca, STASZÓW: 

Spotkanie dla kobiet w wieku 25 - 59 lat: 5 marca,  godz. 10-14, Urząd Miasta i Gminy w Staszowie, ul. Opatowska 31.

Spotkanie dla mężczyzn w wieku 18-64 lata: 5 marca, godz. 14-18, Urząd Miasta i Gminy w Staszowie, ul. Opatowska 31.

6 marca, PIŃCZÓW: 

Spotkanie dla kobiet w wieku 25 - 59 lat: 6 marca,  Samorządowe Centrum Kultury w Pińczowie, ul. Piłsudskiego 2a, godz. 12-16,

Spotkanie dla mężczyzn w wieku 18-64 lata: 6 marca, Samorządowe Centrum Kultury w Pińczowie, ul. Piłsudskiego 2a, godz.16 – 18.


Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. LOKALNA GRUPA MEDIOWA z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nie tylko dla kierowców
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przedsiębiorczość i edukacja
Reklama
Rynek pracy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ostrowczanin Treść komentarza: No Nie! nie mogę Naprawdę?!!! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Dobra ocena zarządu spółdzielni i wybór nowej rady nadzorczej Autor komentarza: M. Treść komentarza: Czy przed ulewnym deszczem infrastruktura ochronna też jest w planach. Poniedziałkowy deszcz pokazał jak jest. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 05:28 Źródło komentarza: Samorządowcy rozmawiali o schronach i ochronie ludności Autor komentarza: ;) Treść komentarza: ***** *** Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:38 Źródło komentarza: Zarząd województwa świętokrzyskiego z wotum zaufania i absolutorium za wykonanie budżetu Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Z czego sie ciesza ci , ktorzy sa zatrudnieni po znajomosci, przeciez w takiej sytuacji nalezy plakac, ze pseudo elita polityczna doprowadzila do tego, ze wsrod swoich bezrobocie jest zadne , natomiast reszta ich nie interesuje. Czas wreszcie, na zmiany pwrsonalne w PUP, aby zaczeli pracowac tam osoby z umiejetnosciami i kwalifikacjami, a nie ze znajomosciami i spelniajacymi kryterium " czy dycha starczy". Data dodania komentarza: 17.06.2026, 19:04 Źródło komentarza: Duże zainteresowanie giełdą pracy Autor komentarza: Ostrowczanin . Treść komentarza: Czyzby okulistyka wg tego pana dyrektora funkjonowala tylko dla ViPuw Data dodania komentarza: 17.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Zmiany w okulistyce w ostrowieckim szpitalu Autor komentarza: Marek Staniszewski Treść komentarza: To oczywisty bardzo niebezpieczny regres .Miasto średniej wielkości bez oddziału okulistycznego praktycznie .Tego nie było nawet za komuny! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 23:16 Źródło komentarza: Zmiany w okulistyce w ostrowieckim szpitalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz do nas
Reklama