Czy wakacje to dobry czas na pożyczkę?

  • 3.07.2018, 09:31 (aktualizacja 03.07.2018 09:37)
Czy wakacje to dobry czas na pożyczkę? materiał partnera
Wakacyjne miesiące to wyjątkowy czas, w którym zazwyczaj planujemy wyłącznie odpoczynek i relaks. Jednak dla osób, które myślą o uzyskaniu pożyczek bankowych czy pozabankowych jest to najlepszy moment na podejmowanie decyzji o rozpoczęciu starań o gotówkę. 

Dlaczego wakacje to najlepszy moment? 

Rynek finansowy w Polsce w ciągu ostatnich lat mocno się zmienił. Klienci coraz częściej nie mają szans na pożyczkę w banku i tym samym na zrealizowanie swoich marzeń o remoncie, podróży czy inwestycji. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą sie wśród klientów pożyczki pozabankowe. Pomagają one klientom na uzyskanie bez zbędnych, przesadnych formalności pożyczki gotówkowej do 25 tys. złotych, nawet w sytuacji, gdy ktoś ma przejściowe problemy finansowe. Firmy, które udzielają pożyczek tego rodzaju, w okresie wakacyjnym zawsze oferują swoim klientom specjalne promocje czy ulgi. Dotyczą one głównie obniżenia prowizji bankowych czy odroczenia terminu spłaty pierwszej raty nawet o kilka miesięcy. Dlatego otrzymanie takiej pożyczki w tym okresie jest z pewnością korzystniejsze niż w innych miesiącach. Ponadto wakacje to czas, w którym do banków wpływa nieco mniej wniosków, tak więc decyzje i weryfikacje wniosków przebiegają zazwyczaj znacznie szybciej. Dotyczy to zarówno pożyczek bankowych jak i pozabankowych. Warto porównać ze sobą rózne oferty, aby wybrać tę najkorzystniejszą dla nas.

Jak ułatwić sobie wybór najlepszej oferty?

Aby wybrać jak najlepszą ofertę dla siębie warto skorzystać z usług doradcy finansowego. W placówkach takich jak DOM FINANSOWY QS usługi te są bezpłatne. 

Domy Finansowe oferują profesjonalne doradztwo finansowe, w tym m.in. analizę sytuacji finansowej w oparciu o historię w BIK, opracowanie strategii działania w celu najlepszego wykorzystania możliwości finansowych klienta, opracowanie planu wyjścia z problemów finansowych. Po wizycie w placówce klient otrzymuje całościowy obraz swoich możliwości pożyczkowych w oparciu o oferty z kilkudziesięciu firm pożyczkowych i bankowych.

Domy Finansowe udzielają pełnego wachlarza pożyczek bankowych i pozabankowych, kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz konsolidacyjnych. Klient ma możliwość sprawdzenia dla siebie wielu banków oraz firm, które w swojej ofercie posiadają bardzo różnorodne produkty finansowe. Pozwala to na dopasowanie jak najlepszej oferty. Profesjonalna kadra pomoże klientowi poprawić sytuację finansową , uzyskać najlepszą ofertę pożyczki; ubezpieczy dom, samochód.

Aby przekonać się o skuteczności działania doradców zapraszamy do placówki DOMU FINANSOWEGO QS w Ostrowcu Świętokrzyskim. Placówka zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Kościelnej 14, znanej także mieszkańcom jako tak zwana „Wąska Uliczka”, tuż obok kolegiaty Św. Michała Archanioła.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe