Dariusz Kaszuba kandydat na prezydenta Ostrowca
Dariusz Kaszuba kandydat na prezydenta Ostrowca
Dariusz Kaszuba kandydat na prezydenta Ostrowca
Arkadiusz Bąk kandydatem do sejmiku
Arkadiusz Bąk kandydatem do sejmiku
Arkadiusz Bąk kandydatem do sejmiku
Powiat w dobrych rękach. Zbigniew Duda
Powiat w dobrych rękach. Zbigniew Duda
Powiat w dobrych rękach. Zbigniew Duda

Rozmowa z Ireną Rendudą-Dudek

  • 22.11.2017, 16:42 (aktualizacja 12.09.2018 11:02)
  • Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl
Rozmowa z Ireną Rendudą-Dudek
Podziel się:
Oceń:

Irena Renduda-Dudek, przewodnicząca Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego była gościem redaktor naczelnej Lokalna.TV - Agnieszki Cybulskiej.

Robert Martynowski kandydat do Rady Powiatu Ostrowickiego
Robert Martynowski kandydat do Rady Powiatu Ostrowickiego
Robert Martynowski kandydat do Rady Powiatu Ostrowickiego



Internauci oglądali również:

 


 

    

 

Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl
  • TAGI:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 26.11.2017, 17:59
czy intencje darczyńcy są czyste ? samorząd gminy zanim przygotował uchwałę o darowiźnie powinien zapytać dyrektora szpitala : - panie dyrektorze, mamy trochę pieniędzy więc moglibyśmy wam trochę pomóc, - na co potrzebujecie pieniądze ? - myślę że tak byłoby uczciwie
żenada
żenada 24.11.2017, 19:11
Z całym szacunkiem dla Pani redaktor ale ten wywiad nie wyjaśnił niczego a jedynie zagmatwał problem jeszcze bardziej.
kawosz
kawosz 24.11.2017, 20:11
a ja uważam, że wiele wyjaśnił, coś zostało bardzo ładnie obnażone. Gratuluję p. Agnieszko
robert
robert 24.11.2017, 09:07
Ktoś tu pięknie rozgrywa obóz prezydenta...Wydaje mi się, że dla normalnego człowieka sprawa jest prosta. Miasto dało kasę a powiat ją przyjął. Dopiero póżniej w chorej głowie urodził się pomysł, że sprawę można rozegrać politycznie. Wiadomo, że szpital to worek bez dna i każdy sprzęt jest tam potrzebny.
gość
gość 23.11.2017, 22:45
A ile lat ma echokardiograf, który obecnie jest na oddziale i ilu pacjentów dziennie jest badanych, bo podobno dużo, to raczej jest potrzebny. No i chyba lekarze najlepiej wiedzą co jest im potrzebne do leczenia i diagnozowania pacjentów.
Aneczka
Aneczka 23.11.2017, 11:00
Nie wiem kto przygotował Panią do wywiadu ale zmasakrowała siebie i komitet
Ania
Ania 23.11.2017, 09:39
Szkoda że Pani Przewodnicząca nie powiedział jakie były rzeczywiste intencje zakupu tego urządzenia .... Fałsz i obłuda
gość
gość 22.11.2017, 23:08
i echokardiografu wychodzi na to że nie będzie, może za rok.To tak jak z 600 tys.na onkologię.Miasto dało a powiat nic nie zrobił.Dlaczego w mniejszych miastach w szpitalach są oddziały onkologiczne, a w OSTROWCU BRAK?
olek
olek 22.11.2017, 21:10
Świetne wytłumaczenie Pani radna co do komisji rewizyjnej.Ja jako mieszkaniec Ostrowca Św chciałbym wiedzieć na co wydatkowane są pieniądze.
Up
Up 22.11.2017, 23:20
Te same informacje udzieli prokuratura a nawet więcej i konkretniej. Więc tutaj bym polemizował :)
mieszkaniec
mieszkaniec 22.11.2017, 20:48
Chyba dyrektor szpitala decyduje o zakupie a nie ordynator oddziału. Czy nie lepiej zakupić sprzęt o który prosi dyrektor szpitala? Dajcie spokój KKWG czy czasem nie chodzi o politykę????

Pozostałe