Poniedziałek, 18.12.2017, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Rozmowa z Ireną Rendudą-Dudek, przewodniczącą Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

  • 22.11.2017, 16:42 (aktualizacja 28.11.2017 22:24)
  • Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl
Rozmowa z Ireną Rendudą-Dudek, przewodniczącą Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego



Internauci oglądali również:

 


 

    

 

Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 26.11.2017, 17:59
czy intencje darczyńcy są czyste ? samorząd gminy zanim przygotował uchwałę o darowiźnie powinien zapytać dyrektora szpitala : - panie dyrektorze, mamy trochę pieniędzy więc moglibyśmy wam trochę pomóc, - na co potrzebujecie pieniądze ? - myślę że tak byłoby uczciwie
żenada
żenada 24.11.2017, 19:11
Z całym szacunkiem dla Pani redaktor ale ten wywiad nie wyjaśnił niczego a jedynie zagmatwał problem jeszcze bardziej.
kawosz
kawosz 24.11.2017, 20:11
a ja uważam, że wiele wyjaśnił, coś zostało bardzo ładnie obnażone. Gratuluję p. Agnieszko
robert
robert 24.11.2017, 09:07
Ktoś tu pięknie rozgrywa obóz prezydenta...Wydaje mi się, że dla normalnego człowieka sprawa jest prosta. Miasto dało kasę a powiat ją przyjął. Dopiero póżniej w chorej głowie urodził się pomysł, że sprawę można rozegrać politycznie. Wiadomo, że szpital to worek bez dna i każdy sprzęt jest tam potrzebny.
gość
gość 23.11.2017, 22:45
A ile lat ma echokardiograf, który obecnie jest na oddziale i ilu pacjentów dziennie jest badanych, bo podobno dużo, to raczej jest potrzebny. No i chyba lekarze najlepiej wiedzą co jest im potrzebne do leczenia i diagnozowania pacjentów.
Aneczka
Aneczka 23.11.2017, 11:00
Nie wiem kto przygotował Panią do wywiadu ale zmasakrowała siebie i komitet
Ania
Ania 23.11.2017, 09:39
Szkoda że Pani Przewodnicząca nie powiedział jakie były rzeczywiste intencje zakupu tego urządzenia .... Fałsz i obłuda
gość
gość 22.11.2017, 23:08
i echokardiografu wychodzi na to że nie będzie, może za rok.To tak jak z 600 tys.na onkologię.Miasto dało a powiat nic nie zrobił.Dlaczego w mniejszych miastach w szpitalach są oddziały onkologiczne, a w OSTROWCU BRAK?
olek
olek 22.11.2017, 21:10
Świetne wytłumaczenie Pani radna co do komisji rewizyjnej.Ja jako mieszkaniec Ostrowca Św chciałbym wiedzieć na co wydatkowane są pieniądze.
Up
Up 22.11.2017, 23:20
Te same informacje udzieli prokuratura a nawet więcej i konkretniej. Więc tutaj bym polemizował :)
mieszkaniec
mieszkaniec 22.11.2017, 20:48
Chyba dyrektor szpitala decyduje o zakupie a nie ordynator oddziału. Czy nie lepiej zakupić sprzęt o który prosi dyrektor szpitala? Dajcie spokój KKWG czy czasem nie chodzi o politykę????

Pozostałe