Ostrowiec: Zatrzymany po pościgu bo… nie zatrzymał się do kontroli

  • 20.11.2017, 15:23
  • Źródło: KWP Kielce
Ostrowiec: Zatrzymany po pościgu bo… nie zatrzymał się do kontroli

Przed sądem odpowie młody kierowca, który w sobotnią noc nie zatrzymał się do policyjnej kontroli na terenie gminy Tarłów. Policjanci rozpoczęli pościg, zatrzymując kierowcę na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Okazało się, że 23 latek, nie miał prawa jazdy.

W pakiecie taniej
W pakiecie taniej
W pakiecie taniej

W sobotnią noc ożarowscy policjanci na terenie gminy Tarłów zauważyli pojazd jadący z dużą prędkością. Funkcjonariusze widząc niebezpieczną jazdę dali kierującemu wyraźny sygnał do zatrzymania auta. Ten zamiast zastosować się do wydawanych poleceń przyspieszył i zaczął uciekać. Rozpoczął się policyjny pościg. O tym fakcie powiadomione zostały inne patrole będące w rejonie. Kierowca Mitsubishi przez kilkanaście kilometrów próbując uniknąć zatrzymania popełniał szereg wykroczeń w ruchu drogowym. Policjanci zatrzymali kierującego na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Jak się okazało się 23-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto młody mężczyzna miał przy sobie dwa zawiniątka z suszem koloru brunatnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana.  

Badanie krwi wykaże czy 23-latek kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających. Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem. 

Źródło: KWP Kielce
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe