CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Potrójna euforia. "Szansa" triumfuje

  • 8.11.2017, 12:50 (aktualizacja 08.11.2017 19:56)
Potrójna euforia. "Szansa" triumfuje
Podziel się:
Oceń:

Trzy statuetki. Dla trzech niezwykłych osób.  Marcin Dunal, Tomasz Taborski i Remigiusz „Szczepan” Woźniak, zostali docenieni podczas Gali Specjalnych Sportowców Zrzeszonych w Świętokrzyskim Oddziale Regionalnym Olimpiad Specjalnych Polska.

Marcin Dunal został wybrany zawodnikiem liderem, sport to jego hobby, które rozwija w wielu dyscyplinach.

Remigiusz Woźniak - opiekun podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej to trener - lider. W swojej pracy, która jak mówi jest jego pasją dokłada wszelkich starań, aby z całych sił wspierać, dopingować i motywować do niekiedy ciężkiej pracy swoich zawodników.

Doceniony został też Tomasz Taborski -  to człowiek od zadań specjalnych, tak uważają jego przyjaciele i opiekunowie, teraz też kapituła Gali Sportowców, która wyróżniła Tomka za szczególne osiągnięcia na rzecz Olimpiad Specjalnych jako administratora strony internetowej i konta na Facebooku.

Podczas gali wybrano 10 Liderów zawodników oraz 5 Liderów trenerów Oddziału Regionalnego, o Klubie Olimpiad Specjalnych "Szansa", pod względem liczby nagrodzonych na wydarzeniu było głośno, a naszym reprezentantom towarzyszyła ogromna duma.

Każda aktywność podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej przekłada się na zdrowe emocje i lepszą prace w ramach podejmowanych terapii, plusów takich działań jest dużo.

Teraz przed uczestnikami Klubu Olimpiad Specjalnych "Szansa" maraton sportowy, jeszcze w tym miesiącu wezmą oni udział w zawodach tenisa stołowego, trójboju siłowego i koszykówki.

A my czekamy na kolejne sukcesy.
 

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Taborecik
Taborecik 9.11.2017, 18:46
Dziękujemy :)

Pozostałe