5 mln dla powiatu opatowskiego

5 mln dla powiatu opatowskiego

Ponad 5 milionów złotych z budżetu państwa zostanie przekazane na realizację zadania pn. Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie świętokrzyskim.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

     Minister Infrastruktury i Budownictwa zatwierdził do realizacji programy inwestycji dla zadań drogowych, na terenie powiatu opatowskiego

– informuje poseł Krzysztof Lipiec.

Zadania, polegające na budowie chodników wraz z dojściem do przystanków autobusowych, będą realizowane na drogach krajowych nr 9 w Opatowie; nr 74  w miejscowościach Tomaszów, Marcinkowice, Opatów oraz w Wyszmontowie gmina Ożarów.  Gmina Ożarów zadeklarowała współfinansowanie prac projektowych i budowy w kwocie 150 000 zł.

Te inwestycje odgrywają bardzo ważną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa pieszych poruszających się z ograniczoną widocznością po poboczach

– podkreśla poseł Krzysztof Lipiec.

Agnieszka Cybulska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
weg
weg 19.12.2017, 18:13
Chodnik w Opatowie należałoby połączyć z chodnikiem który jest doprowadzony do skrzyżowania 9-tki z drogą do Bogusławic.

Pozostałe