Zainaugurowano Rok Kulturalny 2017/2018

Zainaugurowano Rok Kulturalny 2017/2018
Wczoraj środowisko artystyczne Ostrowca Świętokrzyskiego zainaugurowało nowy rok w kulturze. Uroczystość została zdominowana przez chóry, nagrodzone tegoroczną nagrodą Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Zebraną publiczność w sali kina Etiuda przekonywano, że był to dobry rok.

Inauguracja roku kulturalnego 2017/2018 w Ostrowcu Świętokrzyskim zdominowana została przez chóry. Formacje „Cantate Domino” oraz „Coro Cantorum” wraz z ich dyrygentami otrzymały nagrody finansowe Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

Wydarzeniu towarzyszyła wystawa fotograficzna Tadeusza Rolke i Chrisa Niedenthala pt. „Sąsiadka” oraz występ czterech utalentowanych ukraińskich muzyków tworzących kwartet tenorów LEONVOCI.

 

Karolina Kamińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe