Opatów: W samochodzie mieli narkotyki

Opatów: W samochodzie mieli narkotyki
Opatowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, przy których znaleźli zawiniątka z białym proszkiem. Wstępnie zidentyfikowanym jako amfetamina. W świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grożą nawet 3 lata więzienia.

W nocy z wtorku na środę ożarowscy policjanci zatrzymali do kontroli pojazd osobowego forda. W pojeździe przebywali trzej mężczyźni w wieku od 16 do 36 lat. Gdy mundurowi podchodzili do pojazdu, zauważyli jak kierowca gwałtownie próbuje ukryć jakieś zawiniątko za osłonę przeciwsłoneczną szyby.

Policjanci postanowili dokładnie sprawdzić pojazd oraz podróżujących w nim mężczyzn. Kierowcą pojazdu okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego. Natomiast obok znajdował się 16-letni pasażer, który posiadał ukryte w bieliźnie foliowe torebeczki z białym proszkiem.

W pojedzie mundurowi ujawnili jeszcze 3 torebki ze śladowymi ilościami białego proszku. W pojeździe znajdował się również 36-letni mężczyzna, jak się okazało poszukiwany listem gończym przez Sad Rejonowy w Radomiu.

O losie 16-latka u którego policjanci znaleźli narkotyki zdecyduj teraz Sąd Rodzinny. Poszukiwany listem gończym trafił do aresztu, natomiast kierujący pojazdem 23-latek za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.  

 

Źródło: KPP w Opatowie

Joanna Wyrębkiewicz-Niekłań
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe