Opatów: W samochodzie mieli narkotyki

Opatów: W samochodzie mieli narkotyki
Opatowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, przy których znaleźli zawiniątka z białym proszkiem. Wstępnie zidentyfikowanym jako amfetamina. W świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grożą nawet 3 lata więzienia.

W nocy z wtorku na środę ożarowscy policjanci zatrzymali do kontroli pojazd osobowego forda. W pojeździe przebywali trzej mężczyźni w wieku od 16 do 36 lat. Gdy mundurowi podchodzili do pojazdu, zauważyli jak kierowca gwałtownie próbuje ukryć jakieś zawiniątko za osłonę przeciwsłoneczną szyby.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Policjanci postanowili dokładnie sprawdzić pojazd oraz podróżujących w nim mężczyzn. Kierowcą pojazdu okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego. Natomiast obok znajdował się 16-letni pasażer, który posiadał ukryte w bieliźnie foliowe torebeczki z białym proszkiem.

W pojedzie mundurowi ujawnili jeszcze 3 torebki ze śladowymi ilościami białego proszku. W pojeździe znajdował się również 36-letni mężczyzna, jak się okazało poszukiwany listem gończym przez Sad Rejonowy w Radomiu.

O losie 16-latka u którego policjanci znaleźli narkotyki zdecyduj teraz Sąd Rodzinny. Poszukiwany listem gończym trafił do aresztu, natomiast kierujący pojazdem 23-latek za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.  

 

Źródło: KPP w Opatowie

Joanna Wyrębkiewicz-Niekłań
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe