Ostrowiec: Posiadała i wprowadzała do obiegu fałszywe pieniądze

Ostrowiec: Posiadała i wprowadzała do obiegu fałszywe pieniądze
Ostrowieccy policjanci zatrzymali 36 - letnią kobietę podejrzewaną o posiadanie i wprowadzanie do obiegu fałszywych środków płatniczych. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zatrzymana posiadała co najmniej 16 fałszywych banknotów o nominale 50 złotych, z czego 4 – ma dokonała płatności w różnych punktach handlowych na terenie miasta. Wobec kobiety Sąd zastosował już tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Teraz może jej grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę około 13.20 ostrowieccy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z punktów gastronomicznych w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego. Na miejscu ustalili, że chwilę wcześniej jedna z klientek za zakupy zapłaciła banknotem o nominale 50 złotych, który w ocenie sprzedawczyni był falsyfikatem. Wskazana przez zgłaszającą kobieta, która zapłaciła fałszywym banknotem została natychmiast zatrzymana. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili,
że 36 - letnia mieszkanka Kielc w ostatnim czasie była w posiadaniu co najmniej 16 takich banknotów, a czterema dokonała płatności w różnych placówkach handlowych na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Po analizie zgromadzonego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego, Sąd podjął wczoraj  decyzję o tymczasowym aresztowaniu 36 - latki na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo może jej teraz grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

 

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

adam_pawlowski
abel 22.06.2017, 00:59
Coraz więcej takich przypadków się zdarza można poczytać na http://www.forum-kredytowe.pl

Pozostałe