Kontrabanda na ponad 350 tys. złotych

Kontrabanda na ponad 350 tys. złotych KPP w Ostrowcu Św.
Ostrowieccy policjanci zatrzymali 41 – letnią kobietę podejrzewaną o handel wyrobami alkoholowymi i tytoniowymi bez polskich znaków akcyzy.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą ostrowieckiej komendy podejrzewali, że 41- letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego trudni się handlem wyrobami alkoholowymi i tytoniowymi bez polskich znaków akcyzy.

HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA
HOTEL ACCADEMIA ZAPRASZA

Wczoraj przed godziną 19.00 funkcjonariusze złożyli wizytę u kobiety. Podczas przeszukania, w prowadzonym przez nią punkcie handlowym oraz w trzech wynajmowanych garażach zabezpieczyli łącznie 94 litry spirytusu w plastikowych butelkach, ponad 126 kilogramów tytoniu oraz  ponad 9000 paczek papierosów pakowanych po 20 sztuk i 180 paczek papierosów pakowanych po 100 sztuk bez polskich znaków akcyzy.

Zatrzymana 41- latka dzisiaj usłyszy zarzuty. Wstępne obliczenia wskazują, że skarb państwa mógł zostać narażony na straty z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego na kwotę ponad 350 000 złotych. Za to przestępstwo kobiecie grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

 

Źródło: KPP w Ostrowcu Św. 

Joanna Wyrębkiewicz-Niekłań

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe