ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Czy warto inwestować w monitoring?

  • 22.10.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Czy warto inwestować w monitoring?
Ochrona osób oraz mienia to wbrew pozorom proces bardzo złożony. W dzisiejszych czasach nie może być on skuteczny bez zainwestowania w monitoring.

Duża konkurencja rynkowa pozwala na szeroki wybór różnych form systemu monitorującego. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb oraz rzecz jasna – budżetu.

 

Jednym z renomowanych sklepów charakteryzujących się znakomitą ofertą w kwestii monitoringu jest sklep Montersi.pl. W atrakcyjnej ofercie znajdziemy kompleksowe urządzenia oraz systemy razem z akcesoriami, które pozwolą nam na zbudowanie danego modułu. Kompleksowy system monitorujący daje obecnie mnóstwo możliwości, a inwestycja ta wcale nie musi być kosztowna.

Wybór rejestratora to podstawa

 

Obecnie najpopularniejszym – bo dającym najwięcej możliwości systemem jest monitoring bezprzewodowy IP. Kluczowym elementem układu bezprzewodowego IP jest oczywiście rejestrator. Dzięki rejestratorowi jesteśmy w stanie sprawnie i skutecznie zarządzać dowolną ilością kamer zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Podobnie jest z zarządzeniem trybów ekranu. Najrozsądniej wybrać rejestrator z liczbą kanałów odpowiadających liczbie kamer z których chcemy korzystać. W gwoli przykładu – rejestrator wyposażony w 12 kanałów może obsługiwać jednocześnie 12 kamer. Szeroki wybór rejestratorów IP znajdą Państwo w sklepie Montersi.pl pod adresem: https://www.montersi.pl/rejestratory-ip

Monitoring bezprzewodowy – czy jest to dobry wybór?

 

Przestarzałe systemy analogowe monitoringu przemysłowego pomimo niskich cen i niezbyt kosztownego montażu wiążą się z remontem. Wszystko za sprawą obszernej instalacji bez której nie mają prawa działać. Instalacja musi być odpowiednio ukryta i zabezpieczona – w innym wypadku stanowi łakomy kąsek dla potencjalnych wandali. Właśnie dlatego coraz częstszym wyborem jest system alternatywny w postaci monitoringu IP. Jest to nowoczesny system bezprzewodowy, który zapewnia wysoką skuteczność oraz wydajność korzystając ze złącza sieciowego, bądź routera WiFi. Montaż owego systemu jest intuicyjny, a szeroka gama możliwości jakie daje system IP sprawia, że korzystają z niego zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne.

 

W sklepie Montersi.pl znajdą Państwo najnowsze systemy alarmowe dostępne na rynku.

Grupa Tipmedia
Podziel się: